Naujienų srautas

Sportas2019.08.29 11:43

LRT pergalė – po sunkių derybų pavyko įsigyti „Sūduvos“ rungtynių transliaciją

LRT.lt 2019.08.29 11:43

Iki pat trečiadienio vakaro Marijampolės „Sūduvos“ sirgaliai gyveno nežinioje, nes LRT PLIUS televizijos programoje nebuvo numatyta lemiamų Lietuvos čempionų rungtynių Vengrijoje transliacija. Tai nebuvo klaida – nedaug trūko, kad galimai istorinių mūsų šalies futbolui rungtynių nebūtume pamatę.

Kaip pasakoja LRT sporto prodiuseris Ramūnas Grumbinas, Budapešto „Ferencvaros“ klubas už transliacijos teisę užsiprašė nerealios sumos. Ji buvo dešimt kartų didesnė nei suma, kurią LRT mokėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ar Tel Avivo „Maccabi“ klubams.

„Derybos su vengrų klubu užtruko. Vengrijos komandos namų rungtynių transliacijų teisės priklauso pačiam „Ferencvaros“, jie nėra jų pardavę kuriai nors iš tarptautinių agentūrų. Teko ilgai įrodinėti Vengrijos klubo vadovams, kad jų norima kaina yra gerokai per didelė. Džiaugiuosi, kad įtikinti pavyko ir galų gale bendrą kalbą radome“, – pasakoja R. Grumbinas.

Pirmasis susitikimas Marijampolėje prieš savaitę baigėsi be įvarčių, tad Budapešte sūduviečiams net nebūtina laimėti – bet kokios rezultatyvios lygiosios atvers „Sūduvai“ kelią į Europos lyga.

Rungtynes LRT PLIUS eteryje ir portale LRT.lt žiūrėite nuo 21 val.

UEFA Europos lygos atranka. Marijampolės „Sūduva“ – Budapešto „Ferencvaros“
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi