2019.08.28 23:57

Arlauskio komandos žygis Čempionų lygos atrankoje baigėsi ties paskutine kliūtimi

LRT.lt 2019.08.28 23:57

Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužo CFR klubas sezoną Europoje pratęs Europos lygos grupių etape – tai paaiškėjo po to, kai jo komanda išvykoje paskutinio Čempionų lygos atrankos etapo rungtynėse 0:1 pralaimėjo Prahos „Slavia“ vienuolikei.

Pirmąsias rungtynes namuose Rumunijos futbolininkai taip pat buvo pralaimėję tokiu pačiu rezultatu, tad bendra serija buvo pralaimėta 0:2.

Antrose rungtynėse lietuvis žaidė visas rungtynes, o vienintelį įvartį praleido 69-ąją minutę, kai jį nuginklavo Janas Borilas.

Rungtynėse lietuvis atrėmė tris smūgius į vartų plotą.

Kaip ir kitos komandos, pralaimėjusios paskutiniame Čempionų lygos atrankose etape, Klužo ekipa iškart pateko į Europos lygos grupės varžybas.

Į Čempionų lygos grupių varžybas prasimušė praėjusių metų pusfinalininkai Amsterdamo „Ajax“. Nyderlandų futbolininkai atsakomosiose rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo Nikosijos „Apoel“ ir užkirto kipriečiams kelią į tolimesnį etapą.

Laimėtojų komandoje įvarčiais pasižymėjo Edsonas Alvarezas ir Dušanas Tadičius.

Pirma dvikova Kipre buvo pasibaigusi be įvarčių.

Dar viena komanda, patekusia į Čempionų lygos grupių etapą, tapo „Brugge“ ekipa, 2:1 namuose nugalėjusi „LASK Linz“ komandą iš Austrijos.

Pirmoje dvikova Austrijoje taip pat pasibaigė belgų laimėjimu – tą kartą pergalė buvo iškovota 1:0.