2019.08.27 00:04

Italija: sėkmingas Lukaku debiutas, gražūs įvarčiai ir debiuto turėsiantis palaukti lietuvis

LRT.lt2019.08.27 00:04

Pirmadienį sužaistos paskutinės Italijos „Serie A“ pirmenybių pirmojo turo rungtynės. Milano „Inter“ futbolininkai 4:0 (2:0) sutriuškino „Lecce“ atstovus.

Pirmajį naujojo sezono įvartį 21-ąją minutę pelnė Marcelo Brozovičius. Kroatas iš kairės pusės sulaukė perdavimo iš Kwadwo Asamoah ir puikiu smūgiu iš maždaug 20 metrų nuginklavo varžovų vartininką.

Po dar trijų minučių persvarą Milano ekipa padvigubino. Stefano Sensi bandė smūgiuoti iš baudos aikštelės prieigų, tačiau kamuolys atsimušė į oponentų gynėją ir atšoko pačiam italui. Tada atletas pademonstravo puikius driblingo sugebėjimus, prisivarė arčiau vartų ir gražiai atidarė savo sezono įvarčių sąskaitą.

Rezultatas tapo triuškinamas 60-ąją minutę. Tuo pasirūpino iš „Manchester United“ į Įtaliją vasarą persikėlęs Romelu Lukaku. Lautaro Martinezas šovė tolimą smūgį, kurį atrėmė vartininkas. Belgas tada pirmas prišoko prie kamuolio ir ramiai pakartojo komandos draugo bandymą.

Paskutinysis susitikimo įvartis krito 84-ąją minutę. Po Nicolo Barella perdavimo neįtikėtiną tolimą smūgį realizavo Antonio Candreva.

„Lecce“ gretose ant atsarginių žaidėjų suolelio pasiliko lietuvis puolėjas Edgaras Dubickas. 21-erių atletui savo „Seria A“ debiuto dar teks palūkėti.