2019.08.26 12:49

Pasirengimą FIBA pasaulio taurei amerikiečiai baigė nesunkia pergale

LRT.lt2019.08.26 12:49

Po gauto antausio prieš Australijos rinktinę pavyzdingai atsitiesė amerikiečiai – paskutinėse pasiruošimo ciklo rungtynėse Greggo Popovichiaus auklėtiniai 84:68 susitvarkė su Kanados ekipa.

Amerikiečiai pamatus pergalei pasidėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 20:9.

Per likusį rungtynių laiką amerikiečiai apsukų nemažino ir nuosekliai didino savo pranašumą – po dviejų kėlinių jis siekė 15 taškų (46:31), po trijų – 17 (64:47).

Ketvirtajame kėlinyje JAV komanda savo varžovų arti neprisileido ir šventė užtikrintą pergalę 84:68.

Tai buvo paskutinės ne tik amerikiečių, bet ir Kanados rinktinės draugiškos rungtynės pasiruošimo cikle.

Kanadiečiai yra būsimi lietuvių varžovai Pasaulio taurės H grupės varžybose. Ten komandų taip pat lauks Australijos ir Senegalo ekipos.

JAV rinktinė: Jaylenas Brownas 19 (7/9 dvit.), Donovanas Mitchellas (4/7 dvit., 1/5 trit.) ir Kemba Walkeris po 12, Mylesas Turneris 10 (15 atk. kam.).

Kanados rinktinė: Kyle‘as Wiltjeras 21 (6/8 dvit.), Khemas Birchas 13 (5/12 dvit.), Kevinas Pangosas 7 (2/6 dvit., 1/5 trit.).