Naujienų srautas

Sportas2019.08.26 12:19

Į šiurpią avariją patekęs olimpinis čempionas dėl išvengtų sužeidimų dėkojo dievui

LRT.lt 2019.08.26 12:19

Du kartus olimpiniu čempionu tapęs ilgų nuotolių bėgikas iš Kenijos Davidas Rudisha savaitgalį pateko į skaudžią automobilio avariją ir tik per stebuklą išvengė rimtesnių sužalojimų. Pats bėgikas po įvykio dėkojo „visagaliam dievui“, rašo BBC.

800 m bėgimo pasaulio rekordininkas vairavo savo automobilį viešėdamas gimtinėje, kai staiga sprogo viena iš mašinos padangų ir mašina rėžėsi į priešais atvažiuojantį autobusą.

Sportininkas gydytojų buvo apžiūrėtas, tačiau rimtesnių sužeidimų išvengė ir atsipirko menkais sumušimais.

Apie savo sveikatos būklę atletas informavo tviteryje, taip pat parašęs, jog jaučiasi gerai ir yra „dėkingas visagaliam dievui“.

Kerokos miesto policijos vadas Walteris Abondo sakė, jog po incidento sportininkas buvo nugabentas į ligoninę, ten gydytojai lūžių jam nediagnozavo ir bėgikas buvo išleistas gydytis namo.

D. Rudisha varžybose nedalyvauja nuo 2017-ųjų gegužės, nes pastaruoju metu gydosi pasikartojančias nugaros ir kelio traumas.

Tiesa, pranešama, jog atletas po truputį pradėjo treniruotis su lengvais krūviais ir tikisi startuoti kitų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse, kur turėtų ginti savo 800 m distancijoje Rio de Žaneiro žaidynėse iškovotą nugalėtojo titulą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi