2019.08.26 00:17

Lyderius praradę PSG atrado naują herojų: neįtikėtiną įvartį pelnęs Choupo-Motingas paryžiečius vedė į pergalę

LRT.lt2019.08.26 00:17

Vėlyvų sekmadienio vakarą antrąją „Ligue 1“ sezono pergalę iškovojo čempiono titulą ginantys PSG futbolininkai. Jie 4:0 (0:0) sutriuškino „Toulouse“ atstovus.

Pirmąjį įvartį paryžiečiams 50-ąją minutę pelnė Ericas Maximas Choupo-Motingas. Pastarasis lyg peliu per karštą sviestą sunaikino visą varžovų gynybą savo kamuolio varytmo sugebėjimais ir smūgiu į artimąjį vartų kampą ataką „uždarė“ įvarčiu.

Po 5 minučių skirtumas padvigubėjo. Skersą perdavimą prie dešiniojo virpsto priėmė ir kamuolį link centro bandė paiųsti Pablo Sarabia. Ten, nuo „Toulouse“ atstovo, Matthieu Goncalveso kojos, buvo pelnytas antrasis įvartis.

75-ąją minutę antrą kartą pasižyumėjo E. M. Choupo-Motingas. Jis dar kartą smūgiavo link artimojo virpsto, tik šįkart turėjo sulaukti Juano Bernato perdavimo iš kairės pusės.

83-iąją minutę taškus ant „i“ sudėjo Angelio Di Maria ir Marquinhos duetas. Pirmasis pakėlė kampinį, o antrasis galva lyg raketa nepaliko šansdų varžovų vartininkui.

Šį mačą paryžiečiai dėl traumų prarado Kylianą Mbappe ir Edinsoną Cavani. Nerungtyniavo klubą palikti norintis Neymaras.

PSG yra surinkę 6 taškus po 3 turų ir rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. „Toulouse“ turi 4 taškus ir užima 12-ąją vietą.