2019.08.25 23:53

Ispanijos pirmenybės: nuostabus Griezmanno šou, įkvėpęs „Barcelona“ pergalę, ir „Atletico“ triumfas

LRT.lt2019.08.25 23:53

Sekmadienį „La Liga“ sezono antrojo turo mačus sužaidė čempionato favoritai – „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“. Katalonijos ekipa 5:2 (1:1) įveikė „Real Betis“ vienuolikę, o Ispanijos sostinės klubas 1:0 palaužė Madrido srities „Leganes“.

„Atletico“ vienintelį įvartį 71-ąją minutę po Joao Felixo rezultatyvaus perdavimo pelnė Victoras Vitolo. Pastarasis kamuolį gavo baudos aikštelėje ir žemu smūgiu iš maždaug 10 metrų nukreipė kamuolį šalia vartininko.

„Barcelona“ kelias link pergalės buvo kiek lengvesnis. Pirmi pasižymėjo „Real Betis“ futbolininkai, kai 15-ąją minutę už gynybos prabėgęs kamuolį gavo ir gražiu smūgiu ataką užbaigė Nabilas Fekiras.

Rezultatą 41-ąją minutę po nuostabaus Sergi Roberto aukšto perdavimo kamuolį suvaldė į baudos aikštelę įkirtęs ir pasižymėjęs Antoine`as Griezmannas.

Į priekį Katalonijos ekipa išsiveržė 50-ąją minutę po to paties dueto pakartojimo – S. Roberto perdavimas ir įspūdingas A. Griezmanno smūgis iš dešiniojo baudos aikštelės kampo.

Dar po 6 minučių krito jau trečiasis įvartis į „Real Betis“ vartus – po Nelsono Semedo perdavimo į baudos aikštelės prieigų iš 16 metrų pasižymėjo 21-erių Carlesas Perezas.

Ketvirto Ispanijos pirmenybių čempionų įvarčio ilgai laukti nereikėjo – jau 60-ąją minutę rezultatas tapo triuškinamas. Į baudos aikštelę iš kairiojo krašto įkirto Jordi alba, sulaukė kamuolio iš komandos draugo ir ramiai nuginklavo vartininką.

Katalonijos klubas nesiruošė nustoti – 77-ąją minutę, gražios atakos metu, po mačo herojaus A. Griezmanno perdavimo skersai baudos aikštelės pasižymėjo Arturo Vidalis.

Po dveijų minučių „Real Betis“ sugebėjo kiek sušvelninti rezultatą. Po kvailos čempionų klaidos savo aikštės pusėje nuostabiu įvarčiu iš tolimos distancijos pasižymėjo Lorenas Moronas.

Šiame mače nerungtyniavo Luizas Suarezas ir Lionelis Messi, tačiau A. Griezmannas puikiai juos pavadavo ir pasirūpino, kad Argentinos bei Urugvajaus futbolo žvaigždžių trūkumas nebūtų jaučiamas.

Tai buvo pirmoji Katalonijos ekipos pergalė šį sezoną. Su 3 taškais ji rikiuojasi devintoja turnyrinės lentelės pozicija. Be taškų kol kas žengiantys „Real Betis“ futbolininkai – paskutiniai.