2019.08.25 17:56

„Premier lyga“: Aguero dublis atnešė „Man City“ pergalę, „Tottenham“ netikėtai nusileido „Newcastle“ ekipai

atnaujinta 20.25
LRT.lt2019.08.25 17:56

Sekmadienį antrą pergalę naujajame „Premier“ lygos sezone iškovojo čempionai „Manchester City“ futbolininkai. Pepo Guardiola auklėtiniai svečiuose 3:1 (2:1) įveikė „Bournemouth“ atstovus. Antrame dienos mače „Newcastle United“ kiek netikėtai 1:0 (1:0) svečiuose įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 15-ąją minutę. Aleksandras Zinčenko iš kairiojo krašto skersavo kamuolį. Ten jį priėmė Kevinas de Bruyne. Belgas bandė smūgiuoti, tačiau kamuolys atsimjušė į varžovą. Tada laiku ir vietoje atsidūrė Sergio Aguero, kuris atidarė „miestiečių“ įvarčių sąskaitą.

Persvarą 43-iąją minutę padvigubino Raheemas Sterlingas. Davidas Silva parideno kamuolį į baudos aikštelę įbėgančiam Raheemui Sterlingui, kuris šaltakraujiškai užbaigė ataką.

Per pridėtą kėlinio laiką rezultatą sušvelnino Harry Wilsonas. 22-ejų valas pelnė neįtikėtiną įvartį po baudos smūgio. Talentingasis krašto puolėjas smūgiavo kamuolį į dešinįjį viršutinį vartų kampą ir nepaiko jokių vilčių Edersonui apsaugoti vartų.

64-ąją minutę pergalę įtvirtino jau antrą kartą pasižymėjęs S. Aguero. Argentinietis bandė varytis link baudos aikštelės, tačiau kamuolį iš jo atėmė D. Silva. Ispanas pats nesugebėjo užbaigti atakos, tačiau puolėjas dar kartą atsidūrė laiku ir vietoje – pelnė trečiąjį „Manchester City“ įvartį.

Mančesterio ekipa turi 7 taškus po 3 turų ir užima antrąją vietą turnyrinėje lentelėje. „Bournemouth“, savo ruožtu, yra surinkę 4 taškus ir kol kas yra dešimti.

Vienintelį „Tottenham“ – „Newcastle“ rungtynių įvartį pelnė Joelintonas. Brazilas, įbėgdamas į baudos aikštelę, sulaukė puikaus Christiano Atsu aukšto perdavimo ir šaltakraujiškai nuginklavo Hugo Llorisą.

„Tottenham“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą 77-ąją minutę, kai baudos aikštelėje buvo nugriautas Harry Kane`as, tačiau teisėjai nusprendė neskirti 11 metrų baudinio, kuris atrodė akivaizdus.

Londono ekipa turi surinkusi 4 taškus ir užimą septintąją vietą. „Newcastle“ čia buvo pirmieji 3 taškai, jie pakilo į 18-ąją poziciją.