Naujienų srautas

Sportas2019.08.24 23:40

Nepakartojamame futbolo spektaklyje „Napoli“ palaužė „Fiorentina“ vienuolikę

LRT.lt 2019.08.24 23:40

Naujajame Italijos pirmenybių sezone pirmają pergalę pasiekė „Napoli“ futbolininkai. Pastarieji net 4:3 (2:1) palaužė puikų iššūkį jiems metusius Florencijos „Fiorentina“ atstovus.

Pirmasis šio nuostabaus reginio įvartis krito jau 9-ąją minutę. Į neapoliečių vartus buvo skirtas abejotinas įvartis, kai kamuolys surado vieno iš klubo futbolininkų ranką ir teisėjas parodė į 11 metrų žymą. Baudinį realizavo Erickas Pulgaras.

38-ąją minutę po Lorenzo Insigne perdavimo įspūdingą smūgį iš baudos aikštelės prieigų atliko Driesas Mertensas. Varžovų vartininkas pasiekė kamuolį, tačiau nesugebėjo jo sustabdyti.

43-iąją minutę 11 metrų baudiniu atsakė L. Insigne. D. Mertensas bėgdamas link kamuolio užkliuvo už pargriuvusio varžovų gynėjo ir krito ant žolės. Nors incidentas atrodė nevertas pražangos, arbitras skyrė „Fiorentina“ ekipai nuobaudą. Šansą italų krašto puolėjas išnaudojo.

52-ąją minutę Florencijos klubas išlygino rezultatą. Kampinį kėlė jau pasižymėjęs E. Pulgaras, o galva į vartus kamuolį nukreipė Nikola Milenkovičius.

Dar po 4 minučių dar kartą pasižymėjo ir į priekį išsiveržė „Napoli“. Pastarieji perėmė kamuolį, atidavė jį L. Insigne, kuris atidavė žemą skersą perdavimą Jose Callejonui, iš dešinės pusės įbėgančiam į baudos aikštelę. Ispanas vienu lietimu smūgiavo. Kamuolys skriejo gynėjui tarp kojų ir šalia vartininko – į tolimąjį apatinį kampą.

65-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino Kevinas Prince`as-Boatengas. Ganos futbolininkas gavo perdavimą iš Gaetano Castrovilli ir vienu lietimu pats bėgdamas į dešinę pusę iš 18-20 metrų smūgiavo į tolimąjį apatintį kampą. Rezultatas tada buvo 3:3.

Po dar dviejų minučių, „Napoli“ pagaliau sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį. Greitos atakos metu iš kairiojo krašto kamuolį pakėlė L. Insigne. Kamuolį vienu lietimu iš dešiniosios vartų pusės link centro nukreipė J. Callejonas, o ten D. Mertensas „uždarė“ jau ketvirtąjį nugalėtojų įvartį.

Kiek anksčiau šeštadienį pirmąją pergalę iškovojo ir Turini „Juventus“ vienuolikė, 1:0 įveikusi „Parma“ atstovus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi