2019.08.24 21:23

Dar vienas čempioniškas pasirodymas: „Liverpool“ neturėjo vargo su „Arsenal“ futbolininkais

LRT.lt2019.08.24 21:23

Šeštadienį vykstančiame trečiajame Anglijos „Premier“ lygos ture savo galią eilinį kartą pademonstravo „Liverpool“ futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai 3:1 (1:0) sutriuškino Londono „Arsenal“ vienuolikę.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 41-ąją minutę. Trentas Alexanderis-Arnoldas pakėlė kampinį, o Joelis Matipas lyg iš vadovėlio galva nukreipė kamuolį į tinklelį.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių daliai, 49-ąją minutę, Mohamedas Salah padvigubino skirtumą. Davidui Luizas tempė egiptiečio marškinėlius baudos aikštelėje ir už tai buvo nubaustas. „Liverpool“ lyderis ramiai nukreipė kamuolį į viršutinį kairį vartų kampą nuo 11 metrų žymos.

Dar po 10 minučių vėl smogė M. Salah. Jis kontratakos metu apsiverė varžovą, pats prabėgo pusę aikštės dešiniuoju kraštu, tada pasuko į centrą ir šaltakraujiškai išpuolį vainikavo įvarčiu.

Londono ekipa sugebėjo pelnyti paguodos įvartį. Po Pierre`o Emericko-Aubameyango perdavimo progą uždarė Lucas Torreira.

„Liverpool“ dar nesuklupo šį sezoną – turi surinkę 9 taškus iš tiek pat galimų.

„Arsenal“, savo ruožtu, turi 6 taškus ir atsilieka tik nuo ekipos, kuriai šiame mače ir nusileido.