2019.08.23 07:03

Lietuviai Europos turnyruose: Šetkus ir Zubas praleido po tris įvarčius, Novikovo viltis gyva

LRT.lt2019.08.23 07:03

Europos lygos atrankos turnyre be Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų ketvirtadienį žaidė ir dar keli lietuviai – vartininkas Ernestas Šetkus ir Emilijus Zubas. Traumuotas Arvydas Novikovas galėjo tik žiūrėti ir palaikyti savo komandos draugus.

Būtent A. Novikovo komandai iš lietuvių atstovaujamų ekipų sekėsi geriausiai. Varžuvos „Legia“ ekipa namuose apgynė savo vartus, tačiau neįmušė ir pirmąjį mačą su Glazgo „Rangers“ klubu baigė lygiosiomis 0:0.

Lietuvis dėl traumos rungtyniauti negali, o atsakomasis mačas bilietą į Europos lygos pagrindinį turnyrą lems po savaitės Škotijos sostinėje. A. Novikovas iki šiol karjeroje Europos lygos grupių etape nėra žaidęs.

Tel Avivo „Bnei Yehuda“ ekipa, kurios vartus gina E. Zubas pirmąjį mačą išvykoje 0:3 pralaimėjo Švedijos klubui „Malmo“.

Visus tris įvarčius švedai įmušė vos per keliolikos minučių atkarpą – 36, 40 ir 47 minutėmis. Po antrojo įvarčio E. Zubas gavo geltoną kortelę.

Tokiu pačiu rezultatu pirmąjį mačą pralaimėjo ir Beer Ševos „Hapoel“ ekipa, kurios vartus gina E. Šetkus. Irgi išvykoje Izraelio klubas 0:3 nusileido Roterdamo „Feyenoord“.

Pirmasis įvartis krito 33 minutę, o kiti du – 56 ir 78 min. Pastarųjų dviejų autorius – ir „Premier“ lygoje per savo karjerą žaidęs Leroy`us Feras.

Tiek „Bnei Yehuda“, tiek „Hapoel“ atsakomąsias rungtynes namuose žais kitą ketvirtadienį.