2019.08.22 20:27

Baidarių ir kanojų irklavimo čempionate trys lietuvių įgulos žengė žingsnį olimpinių kelialapių link

LRT.lt2019.08.22 20:27

Vengrijos mieste Segede tęsiasi trečiadienį prasidėjęs pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame ketvirtadienį startavo trys lietuvių įgulos.

Dviviečių kanojų 1000 m distancijoje rytinėje sesijoje startavęs Ilja Davidovskio ir Henriko Žustauto duetas pirmajame atrankos plaukime plaukime užtruko 3:51,11 min, finišavo penkti ir pateko ir varžybų pusfinalį.

Vienviečių kanojų 200 m distancijos atrankinėse varžybose pasirodžiusi Rūta Dagytė savo ketvirtajame atrankos plaukime distanciją įveikė per 50,29 sek., užėmė septintąją vietą ir iškovojo bilietą į pusfinalio etapą.

Vakarinėje sesijoje trečiajame atrankos plaukime startavusi Lietuvos keturvietės baidarės įgula – Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Mindaugas Maldonis ir Simonas Maldonis 500 m distanciją įveikė per 1:20.11 min ir, užėmę penktąją poziciją, pateko į varžybų pusfinalį.

Visos trys ketvirtadienį startuvusios įgulos toliau tęsia kovą dėl kelialapių į kitų metų Tokijo olimpinės žaidynes.