Naujienų srautas

Sportas2019.08.22 15:15

„Jonava“ apsisprendė – į LKL klubui per anksti

papildyta „Jonavos“ prezidento komentaru
LRT.lt 2019.08.22 15:15

Po paros diskusijų ir dvejonių „Jonavos“ krepšinio klubas apsisprendė, kad ateinančio LKL sezono dvikovose nedalyvaus. LRT.lt žiniomis, klubas tiesiog nespėtų surinkti konkurencingos komandos. Tai reiškia, kad į lygą gali grįžti vos prieš kelias dienas iš jos pašalintas Kėdainių „Nevėžis“.

Dar pirmadienį LKL pranešė, kad iš šalies pirmenybių šalina Kėdainių „Nevėžio“ komandą, kurios naujieji investuotojai ir vadovai nesuspėjo lygqa pateikti reikiamų dokumentų.

Trečiadienį LKL surengė spaudos konferenciją, kurioje atskleidė, kad kėdainiečiai dar gali grįžti į lygą, tačiau visų pirma į čempionatą pakviesta „Jonavos“ komanda. Jonaviečiai atsakymą LKL turėjo duoti iki ketvirtadienio popietės.

„Esame labai dėkingi Lietuvos krepšinio lygai (LKL) už mums parodytą rimtą dėmesį ir suteiktą realią galimybę Jonavos miesto krepšiniui žengti istorinį žingsnį. Kaip bebūtų, pasitarę su miesto valdžios atstovais ir rėmėjais nusprendėme, jog turime atsisakyti dalyvavimo kito sezono LKL sezone. Mus spaudžiantis laikas prieš naująjį sezoną gali sutrukdyti suburti konkurincingą sudėtį kovoms LKL“, – Jonavos klubo portalui teigė V. Vaškevičius.

„Jonava“ nusprendė nežaisti LKL čempionate. Komandos vadovai nusprendė, kad laiko surinkti konkurencingą komandą naujam sezonui yra per mažai. LKL savo internetinėje svetainėje paskelbė žinią, kad jonaviečių lygoje nebus.

„Nėra neįmanoma sukomplektuoti sudėtį, jeigu priimtume teigiamą sprendimą“, – LRT.lt trečiadienį sakė „Jonavos“ klubo ilgametis prezidentas Vaidas Vaškevičius.

Tai reiškia, kad iki penktadienio 15 val. suspėti į nuvažiuojantį naujojo sezono traukinį dar gali Kėdainių „Nevėžis“. Jei iki šio termino LKL administracija dokumentų nesulauks, ateinantį sezoną lygoje dalyvaus 9 klubai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi