Naujienų srautas

Sportas2019.08.21 21:30

Sugrįžimu į vyriausiojo trenerio kėdę pasidžiaugęs Messina įvertino Gudaičio situaciją

LRT.lt 2019.08.21 21:30

Pasiruošimo naujajam sezonui darbus su Milano „AX Armani“ ekipa pradedantis į Europą sugrįžęs treneris Ettore Messina bendravo su žiniasklaida apie svarbiausius artėjančio sezono aspektus.

59-erių metų italas į vyriausiojo trenerio kėdę grįžta po penkerių metų praleistų San Antonijo „Spurs“ klube, kur „krepšinio profesoriumi“ vadinamas specialistas buvo Greggo Popovičiaus asistentu.

„Buvau pasiilgęs buvimo vyriausiuoju treneriu. Ne vien dėl sprendimų laisvės, tačiau ir dėl galimybės turėti savo komandą, trenerių štabą. Noriu pabandyti Milano klube pritaikyti tai, ko išmokau JAV. Negaliu pakartoti to, ką darė G. Popovičius, bet jis kasdien mane įkvėpdavo“, – tvirtino E. Messina.

2019–2020 m. Italijos klubo gerbėjai laukia į rikiuotę sugrįžtančio Artūro Gudaičio, kuris jau pradėjo treniruotes su komanda po vasario mėnesį patirtos priekinių kryžminių raiščių traumos.

„Susipažinęs su A. Gudaičio situacija, supratau, kad ji yra gera. Dar nežinau, ar pirmoje treniruotė jis galės dalyvauti kontaktinėje kovoje su kitais žaidėjais. Visgi neturėjo jokių problemų treniruotėse be kontakto. Nuo jo traumos jau prabėjo 7 mėnesiai – ne tiek jau mažai laiko. Vidurio puolėjo pozicijoje neturime jokių problemų, esame laimingi turėdami A. Gudaitį ir Kalebą Tarczewskį“, – aiškino treneris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi