Sportas

2019.08.21 19:39

JAV rinktinės kritikams atsaką davęs Tatumas: atrodo, jog esame surinkti iš gatvės

LRT.lt 2019.08.21 19:39

Gausybės pirmo ryškumo NBA žvaigždių atsisakymo sulaukusi JAV rinktinė tęsia pasiruošimą pasaulio taurės turnyrui Kinijoje ir ruošiasi draugiškų rungtynių serijai Australijoje. Kalbos apie gerokai silpnesnę nei įprastą komandą gerokai supykdė JAV garbę ginsiančius krepšininkus.

„Atrodo, jog esame surinkti iš gatvės , – vyraujančia nuomone apie „ne tokią pajėgią JAV rinktinę“ liko nusivylęs Bostono „Celtics“ puolėjas Jaysonas Tatumas. – Juk vis tiek esame NBA žaidėjai. Tikrai gerai mokame žaisti krepšinį. Tokios kalbos tik pridės motyvacijos. Tai bandysime panaudoti turnyre.“

Vienintelis JAV rinktinėje į geriausių praėjusio sezono žaidėjų penketuką (trečiąjį) patekęs Kemba Walkeris antrino savo būsimam komandos draugui „Celtics“ gretose ir teigė, jog negatyvias kalbas reikia paversti į „žibalui ugniai“.

„Stengiamės sugerti tokias kalbas. Tai įneš papildomo žibalo į mūsų ugnį. Daugelis žaidėjų rinktinėje ir anksčiau buvo nuvertinti. Esame nuvertinti ir alkani“, – kalbėjo K. Walkeris.

Iš 2016-aisiais auksą iš olimpinių Rio de Žaneiro žaidynių parsivežusios JAV rinktinės šių metų komandoje yra tik vienintelis žaidėjas – Sakramento „Kings“ puolėjas Harrisonas Barnesas. Krepšininkas džiaugiasi dar kartą gavęs galimybę ginti šalies garbę.

„Kiekvieną kartą atsiliepiu į kvietimą žaisti už rinktinę, – H. Barnesas teigė portalui „The Undefeated“. – Kol viskas sekasi mano šeimai, o pats esu sveikas, visada žaisiu už rinktinę, kol turėsiu tokią progą. Kiekvieno istorija yra skirtinga. Kai kurie žaidėjai būna tik ką išsigydę traumas, kiti turi įsipareigojimų. Aš stengiuosi padėti savo šaliai, kada tik turiu galimybę. Smagu būti su komandos draugais apsivilkus rinktinės marškinėlius.“