2015.07.23 16:35

Sėkmingas lietuvių irkluotojų startas baidarių ir kanojų čempionate

ELTA2015.07.23 16:35

Ketvirtadienį Portugalijoje prasidėjusiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 19 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate kelialapius į pusfinalius iškovojo dvi lietuvių įgulos.

Jaunių dviviečių baidarių varžybų 1000 metrų distancijoje trečiajame atrankos plaukime Benas Sapatka ir Emilis Buivydas užėmė septintąją vietą (3 minutės 36,776 sekundės) ir pateko į pusfinalį.

Vienviečių kanojų antrajame atrankos plaukime Andrius Jančiukovičius finišavo septintas (4.32,956) ir nepateko į kitą etapą.

Atrankos barjerą įveikė jaunimo amžiaus grupės dviviečių kanojų varžybose startavę Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas. Jie pirmajame atrankos plaukime užėmė septintąją vietą (3.59,636).