Naujienų srautas

Sportas2019.08.21 08:52

„Nevėžis“ dar gali būti išgelbėtas: jau turi trenerį ir žaidėjų

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.08.21 08:52

Rugpjūčio 19 dieną iš LKL žemėlapio išnykęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas dar gali būti išgelbėtas. Nors LKL vadovai jau ieškojo galimybių į lygą pasikviesti kurią nors kitą komandą, tačiau LRT.lt šaltinių teigimu senieji „Nevėžio“ ekipos akcininkai sutinka perleisti naujiesiems savo dalis ir atsisakytų teisių į komandos valdymą. ekipa jau turi ir vyr. trenerį bei žaidėjų iš užsienio.

Iki rugpjūčio 15-os dienos „Nevėžis“ turėjo pateikti LKL visus reikalingus dokumentus, bet to padaryti nespėjo.

„Senieji investuotojai su naujaisiais nesutiko su dviem punktais. Pirmas iš jų – dėl valdymo funkcijų pasidalinimo, valdymo. Naujieji investuotojai norėjo vienaip, tačiau senieji nesutiko su ta valdymo metodika, čia yra esminis skirtumas.

Antras klausimas buvo dėl investicijų. Tos investicijos susideda iš dviejų dalių. Tada, kai bus padarytas auditas, pasimatys, kokia yra situacija. Jei buvo padarytos klaidos, būtų galima tartis, kokiu būdu jas būtų galima spręsti. Senieji investuotojai nenori prisiimti jokios atsakomybės šiuo klausimu. Tai būtent tie du dalykai ir buvo esminiai“, – antradienį LRT.lt situaciją komentavo LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Vis dėlto jau trečiadienį situacija pasikeitė ir LRT.lt šaltinių teigimu, naujieji ir senieji „Nevėžio“ vadovai rado bendrą kalbą.

Kėdainių klubo sporto direktoriaus vieta skirta buvusiam krepšinio agentui Virginijui Bulotui, klubo direktoriumi bus buvęs žaidėjas Mindaugas Arlauskas.

Vis dėlto po to, kai antradienį LKL pašalino „Nevėžį“ iš lygos, kelias atgal yra sunkesnis – trečiadienį šaukiamas neeilinis LKL valdybos posėdis, kurio metu kėdainiečiai gali būti gražinti į lygą. Tačiau tam dabar reikia klubų pritarimo – LKL valdybą sudaro visi dešimt klubų ir du LKL atstovai (R. Milašius ir Romualdas Brazauskas), o sprendimai priimami demokratiniu keliu.

Jeigu „Nevėžis“ vis dėlto būtų pašalintas iš LKL, lyga susidurtų su tvarkaraščio problemomis, mat joje liktų nelyginis komandų skaičius.

LRT.lt žiniomis, „Nevėžis“ yra pasirengęs žaisti LKL jau ateinančiame sezone. Klubas jau yra susitaręs su Mariumi Kiltinavičiumi dėl vyriausiojo trenerio vietos. Jam tai būtų debiutas LKL pirmenybėse.

LRT.lt žiniomis, Kėdainiuose žaistų nemažai talentingo užsienio jaunimo. Kalbama, kad komandoje yra vieta krepšinio agento Mariaus Rutkausko klientams iš Graikijos – broliams dvyniams Panagiočiui ir Georgios Kalaitzakiams.

Kėdainių klubas vis dar yra smaugiamas šimtatūkstantinių skolų bei nėra atsiskaitęs su visais praėjusiame sezone klube rungtyniavusiais žaidėjais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi