2019.08.20 23:58

Arlauskis su komanda Čempionų lygos atrankos lemiamą etapą pradėjo nesėkme

LRT.lt2019.08.20 23:58

UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų lemiamame etape sužaistos trejos rungtynės. Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Klužo CFR klubas namuose 0:1 nusileido Prahos „Slavia“ ekipai.

Vartininkas iš Lietuvos žaidė visas 90 minučių, atrėmė vieną varžovų smūgį, o vienintelį įvartį praleido 28-ąją mačo minutę, kai pasižymėjo Lukašas Masopustas.

Lietuvio komandos draugas Billellas Omrani turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau 79-ąją minutę neįmušė 11 metrų baudinio.

Atsakomosios rungtynės Prahoje bus žaidžiamos po savaitės.

Visos šiame Čempionų lygos atrankos varžybų etape pralaimėjusios komandos automatiškai pateks į Europos lygos turnyrą.

Praėjusių metų turnyro finalininkė Amsterdamo „Ajax“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 0:0 su Nikosijos APOEL futbolininkais.

80-ąją minutę „Ajax“ žaidėjas Noussairas Mazraoui buvo pašalintas iš aikštės už antrąją geltoną kortelę.

Trečiose vakaro rungtynėse „Club Brugge“ išvykoje 1:0 įveikė Linco LASK. Įvartį nugalėtojams jau 10-ąją minutę baudiniu įmušė Hansas Vanakenas.