2019.08.18 20:47

Turkijos krepšininkai draugiškose rungtynėse palaužė italus, vokiečiai įveikė lenkus

LRT.lt2019.08.18 20:47

Sekmadienį jėgas draugiškose rungtynėse išbandė FIBA pasaulio taurės turnyre Kinijoje dalyvausiančios Europos šalių rinktinės.

Graikijoje vykstančiame Akropolio taurės turnyre Turkijos rinktinė 72:70 (12:19, 26:16, 10:26, 24:9) įveikė Italiją ir užėmė trečiąją vietą tarp keturių komandų.

Permainingai susiklosčiusioje dvikovoje prieš lemiamą kėlinį italai pirmavo rezultatu 61:48, tačiau turkai sugebėjo lemiamą dešimties minučių atkarpą laimėti įspūdingu rezultatu 24:9.

Pačioje susitikimoje pabaigoje turkų lyderis Cedi Osmanas tritaškiu išvedė savo komandą į priekį 70:68. Per likusią paskutinę minutę komandos apsikeitė dvitaškiai, o Turkijos krepšininkai išlaikė pergalę savo rankose.

Daugiausiai taškų nugalėtojų gretose surinko C. Osmanas, pelnęs 20. Ersanas Ilyasava pridėjo 16, Furkanas Korkmazas – 12.

Italijos rinktinė Alessandro Gentilė įmėtė 26 taškus, 16 pridėjo Danielis Hackettas.

Akropolio turnyro finale santykius aiškinsis Serbijos ir Graikijos rinktinės.

Hamburge (Vokietija) surengtose paskutinėse „VTG Supercup“ turnyro rungtynėse Vokietijos rinktinė 92:84 (20:26, 16:18, 25:18, 29:22) nugalėjo Lenkijos krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vokiečių pranašumas siekė tik vieną tašką 63:62, tačiau lenkai neatsilaikė iki rungtynių pabaigos ir turėjo pripažinti šeimininkų pergalę.

Vokietijos krepšininkus į pergalę vedė Dennisas Schroderis, surinkęs 33 taškus, 17 pelnė Danielis Theisas, 10 – Paulas Zipseris.

Lenkijos rinktinėje išsiskyrė Mateušas Ponitka (17 tšk.) ir Adamas Waczynskis (16 tšk.).