Naujienų srautas

Sportas2019.08.18 19:25

Lietuviško futbolo grimasos – rungtynės atšauktos dėl nenubraižytų linijų

LRT.lt 2019.08.18 19:25

Sekmadienį į Trakų stadioną susirinkę sirgaliai ir rungtyniauti atvykę futbolininkai sekmadieninės Lietuvos I lygos futbolo porcijos negavo. Dvikovą tarp Vilniaus „Riterių B“ ir Vilniaus „Vyčio“ ekipų teko atšaukti dėl kurioziškos priežasties – stadione nespėta subraižyti aikštės linijų.  

Apie tai buvo paskelbta oficialioje I lygos feisbuko paskyroje, kurioje teigiama, jog Vilniaus „Riterių B“ ir Vilniaus „Vyčio“ rungtynės buvo atšauktos dėl „Riterių“ jaunimo komandos atstovų laiku dvikovai neparuošto Trakų stadiono.

Portalas LRT.lt pateikia visą netaisytą paaiškinimą dėl susidariusios situacijos:

„Riteriai B ir Vilniaus Vyčio rungtynės neįvyko, nes... Trakų stadione nebuvo nubraižytos aikštės linijos.

Riterių atstovai dar bandė taisyt padėtį ir braižyti linijas, bet nespėjo paruošti stadiono. Pagal LFF varžybų nuostatus, teisėjai laukė 45 min po planuotų rungtynių laiko, tačiau rungtynių pradėti nepavyko.

Sprendimą dėl rungtynių baigties priims LFF Drausmės komitetas, tačiau tikėtina, kad Riteriams bus įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3“, – skelbiama pranešime.

I lygos turnyro lentelėje Vilniaus „Riterių B“ ekipa po 18 sužaistų rungtynių su 16 taškų žengia 12-oje vietoje. Vilniaus „Vytis“, po 17 dvikovų surinkęs 24 taškus, užima 9-ąją poziciją. Čempionate iš viso dalyvauja 16 komandų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi