Sportas

2019.08.18 15:10

Būsimų Lietuvos varžovų rinktinę dėl asmeninių priežasčių paliko svarbus aukštaūgis

LRT.lt 2019.08.18 15:10

Artėjant pasaulio krepšinio taurės turnyrui Kinijoje, būsimą lietuvių varžovę H grupės turnyre sukrėtė rimti nuostoliai. Pranešama, jog iš Australijos rinktinės treniruočių stovyklos pasitraukė Filadelfijos „76ers“ klubo aukštaūgis Jonah Boldenas.

23-erių metų 208 cm ūgio krepšininkas turėjo būti vienas australų priekinės linijos ramsčių Kinijoje, tačiau aukštaūgis dėl asmeninių priežasčių nusprendė palikti nacionalinę komandą.

„Tokiose situacijose visuomet esu su žaidėju. Pasitraukti iš nacionalinės komandos yra sunku bet kuriam krepšininkui, – tvirtino Australijos rinktinės treneris Andrejus Lemanis. – Laikas nėra pats geriausias, bet mums pasisekė, kad mūsų šalyje yra tiek daug krepšinio talentų, kurie žada pasinaudoti atsivėrusia galimybe.“

Rinktinę palikęs krepšininkas spėjo sudalyvauti ir dvejose pirmosiose australų draugiškose rungtynėse su kanadiečiais. Pirmajame mače, kurį australai pralaimėjo 70:90 J. Boldenas surinko 2 taškus. Antrajame, laimėtame susitikime 81:73 prieš pergalės krepšininkas pridėjo 12 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

Pasaulio taurės turnyro H grupėje Australija kovos su Lietuvos, Kanados ir Senegalo rinktinėmis.