Sportas

2019.08.17 21:39

Klaidų skaičiumi nusivylęs Grigonis: rungtynės negali būti geros, kai tiek kartų suklydome

LRT.lt2019.08.17 21:39

Marius Grigonis šeštadienį Suomijoje įvykusiose draugiškose rungtynėse su Rusijos rinktine buvo vienas svarbiausių pergalės kalvių.

Gynėjas rezultatu 88:72 laimėtose rungtynėse pelnė 19 taškų, o trečiajame ketvirtyje buvo vienas galingo spurto iniciatorių, po kurių mūsiškiai susikrovė 20-ies taškų persvarą ir užtikrintai atsiplėšė nuo varžovų.

Po dvikovos M. Grigonis kalbėdamas su žiniasklaida išskyrė, jog pergalę aptemdė didelis Lietuvos rinktinės klaidų skaičius (22 klaidos – LRT.lt).

„Rungtynės buvo blankios. Padarėme daug klaidų. Pasibaigus rungtynėms, nejaučiame gero jausmo. Turėjome pagavę gerą bangą, reikėjo tai išlaikyti, tačiau dėjome žingsnį atgal“, – aiškino krepšininkas.

– Šiame susitikime pavyko bėgti į greitąjį puolimą. Ką galite pasakyti apie tai?

– Iš pradžių sekėsi bėgti į greitąjį puolimą, vėliau – ne. Buvome atitrūkę 20-ies taškų skirtumu. Turėjome laimėti ir 30-imties taškų persvara. Susitikimo pabaigoje buvo kažkoks stumdymasis. Žaidimas tikrai nebuvo malonus akiai. Eisime toliau.

– Ar galima pasisemti kažką teigiamo po tokių rungtynių?

– Visada yra kažkas teigiamo. Žiūrėsime. Visgi manau, kad praėjusiose rungtynėse žaidėme geriau. Šiandien padarėme gal 20 klaidų. Rungtynės negali būti geros, kai tiek kartų suklydome.

– Šiose rungtynėse buvo 2 minučių atkarpa, per kurią rinktinė surinko 15 taškų. Ar šią vasarą buvote pasiekę kažką panašaus su nacionaline komanda?

– Visi buvome užsikabinę ant geros bangos. Pajautėme, kad varžovai pradeda panikuoti, o mes perėmėme porą kamuolių, puolime įmetėme tritaškius ir dvitaškį su pražanga. Taip ir turime žaisti. Gerą gynybą seka geras puolimas.