Naujienų srautas

Sportas2019.08.17 21:39

Klaidų skaičiumi nusivylęs Grigonis: rungtynės negali būti geros, kai tiek kartų suklydome

LRT.lt 2019.08.17 21:39

Marius Grigonis šeštadienį Suomijoje įvykusiose draugiškose rungtynėse su Rusijos rinktine buvo vienas svarbiausių pergalės kalvių.

Gynėjas rezultatu 88:72 laimėtose rungtynėse pelnė 19 taškų, o trečiajame ketvirtyje buvo vienas galingo spurto iniciatorių, po kurių mūsiškiai susikrovė 20-ies taškų persvarą ir užtikrintai atsiplėšė nuo varžovų.

Po dvikovos M. Grigonis kalbėdamas su žiniasklaida išskyrė, jog pergalę aptemdė didelis Lietuvos rinktinės klaidų skaičius (22 klaidos – LRT.lt).

„Rungtynės buvo blankios. Padarėme daug klaidų. Pasibaigus rungtynėms, nejaučiame gero jausmo. Turėjome pagavę gerą bangą, reikėjo tai išlaikyti, tačiau dėjome žingsnį atgal“, – aiškino krepšininkas.

– Šiame susitikime pavyko bėgti į greitąjį puolimą. Ką galite pasakyti apie tai?

– Iš pradžių sekėsi bėgti į greitąjį puolimą, vėliau – ne. Buvome atitrūkę 20-ies taškų skirtumu. Turėjome laimėti ir 30-imties taškų persvara. Susitikimo pabaigoje buvo kažkoks stumdymasis. Žaidimas tikrai nebuvo malonus akiai. Eisime toliau.

– Ar galima pasisemti kažką teigiamo po tokių rungtynių?

– Visada yra kažkas teigiamo. Žiūrėsime. Visgi manau, kad praėjusiose rungtynėse žaidėme geriau. Šiandien padarėme gal 20 klaidų. Rungtynės negali būti geros, kai tiek kartų suklydome.

– Šiose rungtynėse buvo 2 minučių atkarpa, per kurią rinktinė surinko 15 taškų. Ar šią vasarą buvote pasiekę kažką panašaus su nacionaline komanda?

– Visi buvome užsikabinę ant geros bangos. Pajautėme, kad varžovai pradeda panikuoti, o mes perėmėme porą kamuolių, puolime įmetėme tritaškius ir dvitaškį su pražanga. Taip ir turime žaisti. Gerą gynybą seka geras puolimas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi