2019.08.17 21:26

„Real“ sezono startas Ispanijoje – išvytas Modričius ir įtikinama pergalė

LRT.lt2019.08.17 21:26

Madrido „Real“ futbolininkai pirmose naujojo Ispanijos „La Liga“ futbolo lygos sezono rungtynėse „Barcelona“ pavyzdžiu nepasekė ir iškovojo pergalę. „Karališkasis“ klubas išvykoje 3:1 (1:0) nugalėjo „Celta Vigo“ futbolininkus.

„Real“ klubas į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę, kuomet po kairiuoju atakos kraštu regztos atakos kamuolį į vartus po gero komandos draugo perdavimo nukreipė Karimas Benzema.

Antrojo kėlinio metu vienas iš „Real“ lyderių – kroatas Luka Modričius užsidirbo raudoną kortelę. 56-ąją minutę, bandydamas sustabdyti „Celta Vigo“ žaidėją Denisą Suarezą, „Real“ žaidėjas užlipo varžovu ant kulno. Teisėjas buvo negailestingas ir pašalino kroatą iš rungtynių.

Visgi net ir mažumoje likę „Real“ futbolininkai nenustojo kėlę grėsmę varžovų vartams. 61-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo vokietis Toni Kroosas.

Rezultatą 80-ąją minutę patrigubino Lucasas Vazquezas, gavęs perdavimą iš komandos draugo ir tiksliu smūgiu nuginklavęs varžovų vartininką.

Rungtynių pabaigoje, 90-ąją minutę, garbės įvartį šeimininkams pelnė Ikeras Losada.