2019.08.17 19:17

„Liverpool“ futbolininkai susitvarkė su „Southampton“ klubu bei pratęsė pergalių seriją

Visi antrojo turo rezultatai
LRT.lt2019.08.17 19:17

Šeštadienį įvykusiose antrojo turo rungtynėse Anglijos „Premier“ lygoje praėjusio sezono vicečempionai „Liverpool“ futbolininkai išvykoje 2:1 (1:0) įveikė „Southampton“ klubą.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai iškovojo jau antrąją pergalę naujojo sezono pradžioje. „Southampton“ vienuolikei tai jau buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Pirmąjį įvartį „Liverpool“ klubui fantastišku smūgiu pirmojo kėlinio pabaigoje į dešinįjį vartų kampą pelnė Sadio Mane.

Antrojo kėlinio metu, 71-ąją minutę, Roberto Firmino keliais klaidingais judesiais sugebėjo susikurti daugiau laisvės prieš varžovų gynėjus ir tiksliu smūgiu padidino „Liverpool“ persvarą iki dviejų įvarčių.

83-ąją minutę grubiai suklydo svečių vartininkas Adrianas. Po komandos draugo perdavimo atgal į baudos aikštelę Adrianas nesėkmingai bandė išspirti kamuolį toliau nuo vartų. Pribėgęs Danny Ingsas gavo „perdavimą“ iš varžovų vartų sargo, kuris netrukus pavirto įvarčiu.

Per likusį laiką „Liverpool“ varžovams pagalvoti apie lygiąsias neleido.