2019.08.17 17:07

„Premier“ lygoje „Arsenal“ futbolininkai šventė jau antrąją pergalę iš eilės

LRT.lt2019.08.17 17:07

Šeštadienį sužaistose pirmose Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse Londono „Arsenal“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:1) įveikė „Burnely“ klubą.

„Kanonieriai“ iškovojo jau antrąją pergalę iš eilės naujojo sezono starte. „Burnley“ ekipo po pergalės pirmajame ture patyrė pirmąją nesėkmę.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 13-ąją susitikimo minutę, kuomet po pakelto kampinio „Burnley“ baudos aikštelėje griūdamas kamuolį tiksliai į varžovų vartus pasiuntė Alexandre`as Lacazette`as.

43-ąją minutę „Burnley“ atakos metu po komandos draugo rikošetu atskriejusį kamuolį į „Arsenal“ vartus pasiuntė Ashley Barnesas.

Antrajame kėlinyje persvarą „Arsenal“ klubui sugrąžino Pierre`as-Emerickas Aubameyangas, kuris gražiu ir tolimu smūgiu nuginklavo „Burnley“ vartininką.