Naujienų srautas

Sportas2019.08.16 22:04

Daugiausiai problemų suomiams pridaręs Valančiūnas: rungtynės tapo gera treniruote

LRT.lt 2019.08.16 22:04

Jonas Valančiūnas penktadienį Espe (Suomija) vykusiose draugiškose rungtynėse tarp Lietuvos ir Suomijos rinktinių buvo pats ryškiausias susitikimo žaidėjas, į neviltį galingu žaidimu puolime varęs šeimininkų komandos krepšininkus.

Iš viso aukštaūgis dvikovą užbaigė surinkęs 18 taškų. Po susitikimo J. Valančiūnas dalijosi mintimis apie rungtynes ir išskyrė, ko dar trūksta Lietuvos rinktinei.

„Rungtynes tapo gera treniruote. Žaidėme, tvarkėme savo klaidas, kurias darome. Žiūrėjome, ką dar turime taisyti puolime ir gynyboje“, – tikino JV.

– Kuo dar nesate visiškai patenkinti rinktinės žaidime?

– Trūksta susižaidimo, drausmės. Vis tiek tokios rungtynės padeda lavinti susižaidimą. Juk turėjome mažai dvikovų kartu. Trūksta iki galo išpildomų derinių ir kalbos gynyboje.

– Draugiškų rungtynių ciklas jau įpusėjo. Kiek toli rinktinė yra nuo geriausio savo žaidimo? Ar grafikas vykdomas laiku?

– Reikia klausti trenerių. Aš netreniruojamu komandos. Šiandien žaidėme prie suomius, rytoj laukia rusai. Negali atsipalaiduoti, turi dirbti sukandęs dantis. Mūsų laukia labai sunki grupė pasaulio taurės turnyre.

– Dominavote šiose rungtynėse po krepšiu. Ar tai leido varžovas, ar jūs labiau tobulėjate šiame pasiruošimo cikle?

– Mūsų toks tikslas – kuo daugiau susižaisti po krepšiu, ypač su Domantu, kai žaidžiame dviem aukštaūgiais. Tai mūsų jėga. Mes bandome, kuo geriau susižaisti.

– Jūsų dubleris „penktoje“ pozicijoje Martinas Gebenas, išėjęs į aikštę, pasižymėjo dviem dėjimais. Tai jūsų pirmoji pažintis su šiuo krepšininku. Kokį įspūdį jis jums palieka?

– Super. Daro, ką reikia daryti. Išėjo su gera energija. Nebuvo atsipalaidavęs. Tikrai geras ir perspektyvus žaidėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi