Sportas

2019.08.16 18:42

Sirgaliaus sužeistas „Liverpool“ vartininkas į rikiuotę tikisi sugrįžti jau artimiausiose rungtynėse

LRT.lt2019.08.16 18:42

Po praėjusį trečiadienį Stambule įvykusių UEFA Supertaurės rungtynių traumą patyręs „Liverpool“ vartininkas Adrianas į rikiuotę jau gali sugrįžti šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynėse su „Southampton“ klubu, skelbiama oficialiame „Liverpool“ klubo tinklalapyje.  

Netikėtą traumą vartininkas iš Ispanijos patyrė jau švęsdamas pergalę su savo komandos draugais po atlaikyto lemiamo Londono „Chelsea“ futbolininkų smūgio nuo 11 m atžymos UEFA Supertaurės baudinių serijoje.

Į futbolo aikštę įsiveržęs sirgalius slydo žole į švenčiančią „Liverpool“ žaidėjų grupę ir taip sužeidė Adriano čiurną.

Traumos epizodas vaizdo klipe matomas nuo 29 sekundės:

„Šiandien jaučiuosi žymiai geriau, – „Liverpool“ tinklalapiui teigė ispanas. – Tikiuosi po tolimesnio gydymo galėsiu pasirodyti aikštėje šeštadienio rungtynėse.“

„Pati situacija buvo labai keista. Šventėme iškovotą titulą ir vienas iš sirgalių pasileido bėgti tiesiai į mus. Manau, kad jis sugebėjo išvengti apsaugos dėmesio ir tuomet slydo tiesiai į mūsų būrį“, – pridūrė Adrianas.

Vyriausiasis „Liverpool“ komandos treneris Jurgenas Kloppas buvo itin nusivylęs tokiu sirgaliaus poelgiu ir prisiminė ankstesnius nutikimus, susijusius su aikštėje rungtynių metu pasirodžiusiais įsibrovėliais.

„Nėra jokių abejonių, kad mylime savo sirgalius. Visgi reikia, kad jie nustotų bėgę į aikštę. Trečiadienio incidentas – pats blogiausias nutikimas, susijęs su tokiais įvykiais, – kalbėjo J. Kloppas. – Rungtynėse su „Manchester City“ kažkas buvo įbėgęs į aikštę. Taip nutiko ir dvikovoje Norviče.“

„Nežinau, ką galima dėl to padaryti, bet tokiu atveju atsakomybė tenka visiems sirgaliams. Jeigu vienas žmogus negali savęs sustabdyti nuo tokio elgesio, aplink esantys turi priversti jį sustoti. Tai nėra juokinga. Tai beprotiška. Pradedi galvoti, kaip tokie dalykai apskritai gali nutikti“, – tikino J. Kloppas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.