2019.08.16 14:51

Būsimų Lietuvos varžovų akistatoje – solidi Pangoso vedamų kanadiečių pergalė prieš Australiją

LRT.lt2019.08.16 14:51

Pasiruošimą FIBA pasaulio taurės turnyrui tęsiančios Australijos ir Kanados rinktinės sužaidė draugiškas kontrolines tarpusavyje. Namuose rungtyninavę australai subyrėjo paskutiniame kėlinyje ir neprilygo varžovams 70:90.

Kanadiečiai pirmavo kone visų rungtynių metu – po pirmojo kėlinuko jų persvara siekė penkis, po antrojo – jau dešimt taškų.

Po pertraukos australai atsilikimą buvo kiek sumažinę, tačiau paskutinį kėlinį svečiai laimėjo 13 taškų persvara ir iškovojo triuškinamą pergalę.

Verta paminėti, jog australams tai buvo pirmoji dvikova pasiruošimo cikle.

Laimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Kevinas Pangosas, surinkęs 18 taškų (4/6 trit.), atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmęs 4 kamuolius.

Jam sėkmingai talkino po 12 taškų pasižymėję Kaza-Kajami Keane`as ir Andrew Nembhardas ir 11 įmetęs Kyle`as Wiltjeras.

Tuo tarpu Australijos komandos gretose sėkmingai rungtyniavo būsimasis kauniečių aukštaūgis Jockas Landale`as, iš viso surinkęs 17 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Už jį rezultatyvesnis buvo tik komandos lyderis Patty Millsas (20 taškų).

Abi šios komandos su Lietuvos ir Senegalo ekipomis rungtyniaus FIBA pasaulio taurės H grupėje.