Naujienų srautas

Sportas2019.08.15 23:05

Čeburiną nepagarbiu elgesiu apkaltinęs „Maccabi“ treneris Ivičius: aš to dar nebuvau matęs

Tel Avivo „Maccabi“ per tris savaites baigė pasirodymą dviejuose tarptautiniuose turnyruose. Pirma juos iš Čempionų lygos atrankos išspyrė Klužo CFR su Giedriumi Arlauskiu, o vėliau antrą antausį skėlė ir Marijampolės „Sūduva“, užbaigusi Izraelio čempionų žygį ir Europos lygoje.

Marijampoliečiai tokiu pat scenarijumi ir tokiu pat rezultatu laimėjo antrąsias rungtynes namų aikštėje (2:1), o visų rungtynių metu rimtu veidu ir susimąstęs palei šoninę liniją vaikščiojęs Tel Avivo komandos treneris Vladimiras Ivičius pratrūko po incidento rungtynių gale.

Kamuoliui aikštę palikus nuo „Sūduvos“ atstovų, ekipos saugas Yotanas Cohenas norėjo jį paimti iš kamuolius padavinėjusio berniuko, tačiau pastarasis kiek uždelsė ir „Maccabi“ atstovas išmušė žaidimo įrankį jam iš rankų.

Yonatanas Cohenas puola jam kamuolį uždelsusį paduoti berniuką, teisėjas rodo raudoną kortelę, Marijampolė skanduoja „gėda“

Toks epizodas iššaukė neeilinį susistumdymą, kuriame sudalyvavo ir abiejų komandų žaidėjai, ir treneriai, o aistras turėjo malšinti net ir greta buvę apsaugos darbuotojai.

Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs V. Ivičius sakė, jog pajautė didelę nepagarbą iš marijampoliečių trenerio Vladimiro Čeburino ir sakė, jog tokie epizodai prasidėjo dar anksčiau.

„Tai pradėjo vykti jau po pirmo įvarčio, sakėme berniukui, kad kamuolius mums duotų greičiau, paskui treneris kartą užblokavo kamuolį ėmusį mūsų žaidėją. Tai buvo tikrai nepagarba, niekada to nebuvau matęs, kad nebūtų leidžiama žaidėjui paimti kamuolio.

Jei maniškis būtų pataikęs į berniuką, visų pirma bausmę jis gautų nuo manęs, tačiau pataikė į kamuolį. Treneris negali taip daryti. Bet turime kalbėti ir su savo žaidėju, kad tai nepasikartotų vėliau“, – aiškino V. Ivičius.

Kalbėdamas apie pačias rungtynes strategas sakė, jog jo komanda žaidė daug geriau nei prieš savaitę, o „Sūduvai“ netrūko ir sėkmės.

„Sveikinimai „Sūduvai“ su tuo, kas šiandien nutiko, tačiau aš didžiuojuosi savo vaikinais, nes žaidėme taip, kaip norime žaisti. Varžovai per dvejas rungtynes įmušė daugiau nei mes ir nusipelnė keliauti toliau. Bandysime analizuoti, kas šiandien nutiko, - teigė serbas.

Pirmose rungtynėse jie du kartus mušė, du pataikė, šiandien jie beveik neišmušė, antro įvarčio metu kamuolys net nėjo į plotą, mes paleidome gal penkiolika progų. Klubui nėra gerai antrus metus paeiliui nebūti europoje, bet turime tęsti.

Pirmose rungtynėse jie du kartus mušė, du pataikė, o šiandien beveik nemušė. Antro įvarčio metu kamuolys net nėjo į vartų plotą, o mes paleidome gal 15 progų. Nėra gerai kristi, tačiau turime dirbti toliau“.

Treneris taip pat sakė nebijantis, jog dėl tokių rezultatų gali susvyruoti jo kėdė.

„Pavojaus nejaučiu, nes tai yra mano darbas. Kaskart patiri spaudimą dideliame klube ir tai žinojau nuo pirmos dienos. Vieną dieną esi čia, kitą kitur, tiesiog reikia stengtis dirbti kasdien“, - sakė Izraelio čempionų vedlys.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi