Sportas

2019.08.15 11:32

Bričių sumanymas finišo liniją kirsti susikibus rankomis brangiai atsirūgo – buvo diskvalifikuotos

LRT.lt2019.08.15 11:32

Bričių triatlonininkių duetui – Jessei Learmonth ir Georgiai Taylor-Brown brangiai kainavo sumanymas finišo liniją kirsti susikabinus rankomis Tokijuje vykusiose pasaulio triatlono olimpinių žaidynių atrankos turnyro varžybose, praneša BBC.

Pirmosios susikabinusios finišavusios sportininkės po fotofinišo peržiūros buvo suskirstytos į vietas – J. Learmonth atiteko nugalėtojos titulas, o G. Taylor-Brown užėmė antrąją vietą. Visgi netrukus sportininkės už taisyklių pažeidimą – finišavimą susikabinus rankomis buvo diskvalifikuotos.

Triatlonininkių apeliacija į tokį teisėjų sprendimą buvo atmesta ir nugalėtojos titulas atiteko trečiąją vietą užėmusiai Bermudų salų atstovei Florai Duffy. Į antrąją vietą pakilo italė Alice Betto, į trečiąją – britė Vicky Holland.

Paskutinės rungties – bėgimo metu J. Learmonth ir G. Taylor-Brown gerokai atsiplėšė nuo varžovių ir, švęsdamos jau kišenėje turimą pergalę, nusprendė finišuoti susikibus rankomis. Britės pažeidė varžybų taisyklę, skelbiančią: „atletai, kurie finišuoja pačių susigalvotoje situacijoje, kuomet neįmanoma tiksliai pasakyti, kuris sportininkas užėmė aukštesnę vietą, yra diskvalifikuojami“.

Trečiąją vietą po savo tautiečių diskvalifikacijos užėmusi V. Holland gyrė J. Learmonth ir G. Taylor-Brown pasirodymą varžybose.

„Man tikrai gaila Jessės ir Georgios. Jos surengė puikų pasirodymą visų varžybų metu. Jos dominavo ir tikrai buvo vertos užimti dvi pirmąsias vietas“, - kalbėjo V. Holland.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt