Sportas

2019.08.14 09:29

„Manchester City” sulaukė bausmės dėl nepilnamečių žaidėjų perėjimų

LRT.lt2019.08.14 09:29

Anglijos čempionai „Manchester City“ sulaukė baudos už neleistinus tarptautinius nepilnamečių futbolininkų perėjimus. Tiesa, nuobauda apsiribojo pinigine bausme, o draudimo įsigyti žaidėjus klubas negavo, praneša BBC.

Bauda siekia 370 tūkstančių Šveicarijos frankų (apie 315 tūkstančių svarų).

FIFA sako, jog klubas pažeidė 19-ąjį jų nuostatų straipsnį, kuriame rašoma, jog tarptautiniai perėjimai gali būti vykdomi tik tada, kai žaidėjui jau yra suėję 18 metų.

Tuo tarpu klubas ginasi sakydamas, jog visi galimi pažeidimai buvo padaryti dar iki 2016-ųjų gruodžio, o taip nutiko dėl to, jog komanda neteisingai suprato reikalingą nuostatų punktą.

Jie mini, jog pažeidimai nutiko su žaidėjais, dalyvavusiais peržiūrose ir žaidusiais draugiškose rungtynėse, tačiau tikina, jog nuo to laiko atitinka visus reikalavimus.

Praėjusiais metais du žaidėjai iš vienos Ganos futbolo akademijos Danijos žiniasklaidai pranešė, jog su „Manchester City“ susitarė ir rungtynes žaidė dar iki tol, kol jiems suėjo 18.

Už panašius nusižengimus neseniai baudos sulaukė ir Londono „Chelsea“ klubas, tačiau šalia piniginės baudos mėlynieji du perėjimų langus negali įsigyti naujų žaidėjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.