2019.08.13 21:21

Estijos čempionai baigė pasirodymą Europos lygos atrankoje

LRT.lt2019.08.13 21:21

Estijos futbolo čempionė „Nomme Kalju“ ekipa baigė savo pasirodymą UEFA Europos lygos atrankos varžybose, po to, kai nesugebėjo įveikti Liuksemburgo čempiono, „F91 Dudelange“ klubo.

Antradienio vakarą „A. Le Coq Arena“ stadione Taline šeimininkai po atkaklios kovos Liuksemburgo klubui nusileido 0:1.

„Nomme Kalju“ legionierius iš Ukrainos Vladyslavas Chomutovas jau 35-ąją minutę buvo išvytas iš aikštės už antrąją geltoną kortelę, o pergalingą įvartį svečiams 56-ąją minutę įmušė Danelis Sinani.

Prieš savaitę pirmoji kova Liuksemburge buvo pasibaigusi „Dudelange“ klubo pergale 3:1.

Lemiamame Europos lygos atrankos varžybų etape „Dudelange“ ekipa varžysis su belgų „Anwerp“ ir čekų Pilzeno „Viktoria“ poros nugalėtoju. Pirmąją dvikovą 1:0 namuose laimėjo Belgijos klubas.

2018–2019 m. sezone „Dudelange“ ekipa buvo patekusi į pagrindinį Europos lygos turnyrą ir vienoje grupėje žaidė su „AC Milan“, Pirėjo „Olympiakos“ ir Sevilijos „Real Betis“.