Naujienų srautas

Sportas2019.08.13 19:50

Buvusio žalgiriečio rinktinėje streikas: žaidėjai net neturi lėšų traumų gydymui

LRT.lt 2019.08.13 19:50

Dramblio Kaulo Kranto rinktinės dalyvavimas FIBA pasaulio taurėje pakibo ant plauko, praneša Sport-ivoire.ci portalas. Rinktinės žaidėjai, tarp kurių yra ir buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Deonas Thompsonas, sustabdė pasirengimą dėl neišmokėtų premijų bei medicininių priemonių nebuvimo.

„Galiu patvirtinti, kad nuo pirmadienio ryto streikuojame. Jau visas mėnuo, kaip rengiamės čempionatui, bet dar negavome nieko iš pažadėtų premijų. Buvo pažadėta, kad gausime pusę premijų, tačiau vadovas išskrido į Ispaniją ir mes nieko negavome“, – portale cituojama rinktinės kapitonas Edi Guy Landry.

Jo teigimu, rinktinėje šiuo metu trys žaidėjai yra traumuoti, tačiau jie negauna tinkamos medicininės priežiūros, už viską susimokėti turi patys.

Kapitonas teigė, kad žaidėjai reikalauja padengti pasirengimo čempionatui išlaidas, bei išlaidas Pasaulio taurėje Kinijoje.

DKK rinktinėje Kinijoje pateko į vieną grupę su Italija, Venesuela ir Lenkija. Į turnyrą „drambliai“ pateko Afrikos zonos atrankos turnyre užėmę paskutinę šiame žemynui skiriamą, penktąją, vietą.

Tai bus ketvirtasis pasaulio čempionatas šiai šaliai – ji dalyvavo turnyre 1982, 1986 ir 2010 m. ir per 13 čempionatuose žaistų rungtynių kol kas pasiekė vienintelę pergalę, kai 2010 m. įveikė Puerto Riko rinktinę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi