Naujienų srautas

Sportas2019.08.13 08:02

Tarpusavio supratimo aikštėje trūkumą pažymėjęs Grigonis: bandome išmokti žaisti viename penkete su JV ir Domantu

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.08.13 08:02

Marius Grigonis pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusių draugiškų rungtynių su Serbija pabaigoje bandė priartinti lietuvius prie kiek susitikimo pabaigoje nutolusių varžovų, tačiau pergalės viltis galėjęs sustiprinti gynėjo tolimas šūvis tikslo nepasiekė. Mūsų šalies krepšininkams antrą kartą per tris dienas teko pripažinti serbų pranašumą.

Dvikovoje Kaune M. Grigonis iš viso surinko 17 taškų ir komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą krepšininkas, nusileidęs tik 18 taškų surinkusiam Jonui Valančiūnui.

Po rezultatu 91:95 pralaimėtų rungtynių Kauno „Žalgirio“ klubo atakuojantis gynėjas kalbėjo apie Lietuvos rinktinės žaidimo trūkumus ir pozityvius dalykus dvikovoje su Serbija.

„Varžovai pasinaudojo mūsų klaidomis ir įmetė kelis sudėtingus metimus. Ne rungtynių pabaiga buvo problema. Praleidome per daug taškų“, – aiškino M. Grigonis.

– Kartais susidarydavo įspūdis, jog vienu metu aikštelėje žaidėjai atsidurdavo ne tose situacijose. Kuo tai galima paaiškinti?

– Dar bandome išmokti žaisti viename penkete su Jonu Valančiūnu ir Domantu Saboniu. Kartais maišomės vieni kitiems. Kažkur veržiamės, kur turime atlikti perdavimą į baudos aikštelę. Kartais vos nesusiduriame vienas su kitu. Trūksta vienas kito pajautimo.

– Ar šios rungtynės padėjo žengti žingsnį į priekį kalbant apie žaidimo kokybę?

– Sunku pasakyti. Turime peržiūrėti rungtynių vaizdo įrašą. Dabar, kai greitai viską permeti akimis, supranti, jog buvo daug klaidų, kurių buvo ir Serbijoje. Trenerių darbas viską išanalizuoti, mūsų – vykdyti jų nurodymus.

– Kokius galite įžvelgti pozityvius dalykus rinktinės žaidime?

– Pelnytas 91 taškas yra tikrai geras pasiekimas. Visgi praleidome 95 taškus... Tikrai yra pozityvių dalykų, bet po rungtynių visada įžvelgi negatyvą. Turime susėsti ir paanalizuoti situaciją.

– Ar sutinkate su mintimi, jog kovojote prieš vieną iš būsimo turnyro favoričių?

– Buvo daug čempionatų, kuomet favoritai nepateisindavo savo statuso. Dabar sunku pasakyti, kokiame lygyje yra jie, kokiame mes. Čempionate viskas klostosi labai greitai. Per pora dienų sužinai, ar eini toliau, ar važiuoji namo.

– Koks buvo jausmas pasigrumti su Bogdanu Bogdanovičiumi?

– Visada įdomu žaisti prieš tokio lygio žaidėjus, pasivaržyti ir pasistengti kažką įrodyti. Kaip sekėsi? Jis laimėjo antrą kartą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi