Naujienų srautas

Sportas2019.08.11 22:37

„Rogers Cup“ finalas truko tik 19 minučių – traumuota Serena pasitraukė verkdama

LRT.lt 2019.08.11 22:37

Serenai Williams ir toliau nepavyksta laimėti pirmojo trofėjaus po gimdymo ir motinystės atostogų. Gyva teniso legenda buvo priversta pasitraukti iš „Rogers Cup“ turnyro finalo, nes patyrė nugaros traumą.

37 tenisininkės kova su 19 metų kanadiete Bianca Andreescu truko vos 19 minučių, per kurias kanadietė buvo susikrovusi persvarą 3:1.

Čempionės titulas atiteko B. Andreescu, kuri tapo pirma kanadiete nuo 1969 m., laimėjusia šį Toronte vykstantį turnyrą. Už pergalę kanadietė gavo 900 reitingo taškų ir daugiau nei pusės milijono JAV dolerių čekį.

Naujajame WTA reitinge pirmadienį B. Andreescu rikiuosis 14-oje vietoje – tai jos karjeros rekordas.

„Atsiprašau, bet šiandien negaliu toliau žaisti. Stengiausi. Mano metai sunkūs, bet aš nepasiduosiu“, – verkdama kalbėjo S. Williams.

B. Andreescu guodė amerikietę: „Tu privertei mane verkti, aš žinau, ką reiškia pasitraukti iš turnyro dėl traumos. Aš nesitikėjau laimėti tokiu būdu. Tu man esi tikra čempionė, aš tiek daug kartų žiūrėjau į tave žaidžiančią. Tai man svajonės išsipildymas.“

2018 m. po gimdymo atostogų į kortus grįžusi S. Williams pralaimėjo „US Open“ finalą japonei Naomi Osaka, o prieš mėnesį Vimbldono finale nusileido Simonai Halep.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi