Sportas

2019.08.11 14:30

Gaujų kovos įkarštyje atsidūrę „Arsenal“ žaidėjai akylai saugomi namuose, nusikaltėliai grasina „atimti viską“

LRT.lt 2019.08.11 14:30

Atrodo, kad Londono „Arsenal“ žaidėjų Mesuto Ozilo ir Seado Kolašinaco užpuolimas Londono centre nesibaigė tik išgąsčiu. Abu futbolininkai šeštadienį buvo atskirti nuo komandos „saugumo sumetimais“, o Anglijos žiniasklaida išsiaiškino, kad jie sulaukė grasinančių žinučių ir yra akylai saugomi.

Liepos 26-ąją vokietis M. Ozilas ir Vokietijoje gimęs bosnis S. Kolašinacas buvo užpulti netoli M. Ozilo namų, kai peiliais ginkluoti plėšikai bandė atimti futbolininkų laikrodžius. S. Kolašinacas iššoko iš prabangaus visureigio ir plikomis rankomis gynėsi nuo vieno iš kaukėtų plėšikų.

Po šio įvykio internete išplito juokeliai apie S. Kolašinaco sugebėjimus apsiginti, bosnis pagyrų sulaukė ir iš kovinio sporto žvaigždžių, tačiau šis konfliktas taip nesibaigė. Šeštadienį „Arsenal“ pranešė, kad abu žaidėjai praleis pirmąją „Premier“ lygos dvikovą, kuri sekmadienį vyks 16:00 val. Lietuvos laiku.

Klubas pranešė, kad žaidėjai „saugumo sumetimais“ yra atskirti nuo komandos. „The Sun“ teigimu, abu žaidėjai yra akylai saugomi 24 valandas per parą, nes sulaukė rimtų grasinimų. Išsigandusi S. Kolašinaco žmona iškart išvyko į Vokietiją ir pažadėjo „daugiau nebegrįžti“.

BBC praneša, kad šeštadienį šalia M. Ozilo namų sulaikyti du vyrai, kurie įsivėlė į konfliktą su apsaugos darbuotojais.

„The Sun“ teigimu, futbolininkai tapo Londono nusikalstamo pasaulio gaujų karo taikiniais. Futbolininkai sulaukė grasinimų, kuriuose skelbta, kad iš jų „bus pavogta viskas, kas įmanoma“. Kita Šiaurės Londono gauja, kurią anglų žiniasklaida įvardija, kaip Rytų europiečių, stojo į žaidėjų pusę.

Teigiama, kad S. Kolašinacas turi daug draugų Šiaurės Londone, o abu vyrai yra populiarūs tarp sirgalių.