2019.08.11 11:29

Turnyro Toronte finale – 19-metės kanadietės iššūkis Serenai Williams

LRT.lt2019.08.11 11:29

Toronte vykstančiame „Rogers Cup“ teniso turnyro moterų varžybų finale išvysime Serenos Williams kovą su 19 metų Kanados atstove Bianca Andreescu.

23-ijų „Didžiojo kirčio“ turnyrų čempionė S. Williams (WTA-10) pusfinalyje 1:6, 6:3, 6:3 įveikė tik po atrankos varžybų į pagrindinį turnyrą patekusią čekę Marie Bouzkova (WYA-91).

Kitame pusfinalyje vos 19 metų kanadietė Bianca Andreescu (WTA-27) gana greitai 6:4, 7:6 (7:5) įveikė amerikietę Sofia Kenin (WTA-29).

Kovo mėnesį B. Andreescu jau laimėjo „Indian Wells“ turnyrą, o pakeliui į turnyro Toronte finalą įveikė pirmojo dešimtuko atstoves Kiki Bertens ir Karoliną Pliškovą.

B. Andreescu tapo pirmąja Kanados tenisininke nuo 1969 m. kuri žais „Rogers Cup“ turnyro finale.

Nugalėtojai atiteks 900 taškų WTA reitinge ir kiek daugiau nei 500 tūkst. JAV dolerių piniginis prizas.

Kitą savaitę naujajame WTA reitinge kanadietė B. Andreescu pakils mažiausiai į 19-ąją vietą – tai jos karjeros rekordas.