2019.08.10 19:14

„Premier“ lygoje – triuškinančios autsaiderių staigmenos

LRT.lt2019.08.10 19:14

Pirmasis Anglijos „Premier“ lygos naujojo sezono turas persirito per pusiaukelę ir jau buvo parodyta pirma raudona kortelė. Staigmenas šeštadienį pateikė vienomis pagrindinių pretendenčių iškristi įvardijamos „Brighton“ ir „Burnley“ komandos.

„Burnley“ futbolininkai namuose stebėtinai lengvai 3:0 susitvarkė su „Southampton“ ekipa.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ashley Barnesas (63 ir 70 min.), kartą pasižymėjo Johanas Gundmundssonas (75 min.).

Per visą praėjusį sezoną „Burnley“ futbolininkai „Premier“ lygoje tik tris kartus per mačą pelnė 3 arba daugiau įvarčių. Naujajame sezone tai pavyko padaryti jau pirmoje dvikovoje.

Ne mažiau stebina ir „Brighton“ klubo pergalė išvykoje prieš „Watford“ – 3:0. Šis klubas trimis įvarčiais per mačą pernai pasižymėjo tik dukart.

Po įvartį „Brigthon“ pelnė Florine`as Andone`as (65 min.) ir komandos naujokas Nealas Maupay`us (77 min.), o pirmąjį įvartį į savus vartus įmušė „Watford“ saugas Abdoulaye Doucoure (28 min.).

Kitose dviejose rungtynėse šeštadienį užfiksuotos lygiosios.

Lygos naujokai „Sheffield United“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Bournemouth“ futbolininkais.

Šeimininkus į priekį 62-ąją minutę išvedė gynėjas Chrisas Mephamas, tačiau Šefildo ekipai rezultatą išlygino ir tašką uždirbo Billy Sahrpo įvartis 88 min. Šis žaidėjas aikštėje pasirodė vos prieš šešias minutes iki įvarčio.

Tuo tarpu Londone vietos „Crystal Palace“ ekipa sužaidė be įvarčių 0:0 su Liverpulio „Everton“.

Apsčiai progų turėjo abi komandos, o „Everton“ saugas Morganas Schneiderlinas 76-ąją minutę po antrosios geltonos kortelės prieš save išvydo raudoną. Tai – pirmoji raudona kortelė naujajame lygos sezone.

Vėliausiose šeštadienio rungtynėse „Tottenham“ namuose 3:1 įveikė lygos naujokę „Aston Villa“.

Johnas McGinnas dar 9-ąją minutę išvedė „Aston Villa“ į priekį, bet antrajame kėlinyje šeimininkai įmušė tris įvarčius.

Pirmasis 73 min. pasižymėjo komandos naujokas Tanguy Ndombele, o tada du įvarčius įkalė Harry Kane`as – 86 ir 90 min.