2019.08.09 23:59

„Norwich“ futbolininkus sutriuškinęs „Liverpool“ galingai pradėjo naują „Premier“ lygos sezoną

LRT.lt2019.08.09 23:59

Penktadienį startavusioje Anglijos „Premier“ lygoje savo galią pademonstravo „Liverpool“ futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai 4:0 (4:0) sutriuškino „Norwich City“ atstovus.

Pirmasis susitikimo įvartis krito jau 7-ąją minutę, kai po Divocko Origi skerso perdavimo iš kairės pusės kamuolys pasiekė „Norwich“ gynėją Grantą Hanley, kuris netyčia atidarė sąskaitą į savus vartus.

Dar po 12 minučių Mohamedas Salahas sukėlė chaosą varžovų baudos aikštelėje. Kamuolys atsidūrė prie Roberto Firmino, kuris jį trumpu perdavimu grąžino egiptiečiui, padvigubinusiam Čempionų lygos nugalėtojų pranašumą.

28-ąją minutę pasižymėjo ir geriausiu pasaulio centro gynėju vadinamas Virgilas Van Dijkas. M. Salahas pakėlė kampinį, o olandas galva pelnė trečią „Liverpool“ įvartį.

Skirtumas dar padidėjo 42-ąją minutę. Po nuostabiai atlikto Trento Alexanderio-Arnoldo į baudos aikštelę jau antrąjį savo įvartį pelnė D. Origi. Belgas užsiėmė poziciją baudos aikštelėje ir galva nukreipė kamuolį į vartus.

Po ilgosios pertraukos dar tik vienas smūgis skrodė vartų tinklelį – paguodos įvartį atsiliekančiai ekipai pelnė Teemu Pukki. Puolėjas 64-ąją minutę prabėgo už varžovų gynybos, priėmė gražų Emiliano Buendia perdavimą ir nuginklavo Adrianą, pakeitusį dėl traumos susitikimo negalėjusio tęsti Alissono.