Sportas

2015.09.08 13:45

„Žalgiris“ pratęsė sutartis su keturiais krepšininkais

ELTA 2015.09.08 13:45

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas pratęsė sutartis su keturiais žaidėjais – Edgaras Ulanovas, Siimas-Sanderis Vene, Vytenis Lipkevičius ir Kasparas Vecvagaras, skelbiama Kauno komandos interneto svetainėje.

Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas pratęsė sutartis su keturiais žaidėjais – Edgaras Ulanovas, Siimas-Sanderis Vene, Vytenis Lipkevičius ir Kasparas Vecvagaras, skelbiama Kauno komandos interneto svetainėje.

Su V. Lipkevičiumi pasirašyta nauja dvejų metų sutartis, su K. Vecvagaru sutartis sudaryta pagal formulę „1+1“, o E. Ulanovo ir S. S. Vene atvejais įsigaliojo anksčiau pasirašytų sutarčių punktai, pratęsiantys kontraktus dar vienam sezonui.

Panašios sutartys nebuvo pratęstos su praėjusį sezoną komandoje rungtyniavusiais Tomu Dimša ir Donatu Taroliu.

„Žalgiryje“ praleidau didžiąją dalį savo karjeros – iš pradžių žaidžiau jaunimo komandoje, dabar pagrindinėje. Įdomu save prisiminti iš ankstesnių laikų, matau didelius skirtumus – dabar kur kas daugiau dirba galva, esu žymiai stipresnis fiziškai. Taip pat, visas entuziazmas, kurį turėjau, dabar kryptingesnis, tikslingesnis. Žinau, kad turiu ir galiu dar geriau pasiruošti rungtynėms, gerinti ne tik fizinį pasirengimą, bet ir techninius bei psichologinius įgūdžius“, – teigė penktą sezoną iš eilės „Žalgiryje“ rungtyniausiantis V. Lipkevičius.

Antrąjį sezoną pagrindinėje komandoje pradėsiantis E. Ulanovas šią vasarą daug laiko praleido sportuodamas su Lietuvos studentų rinktine, su kuria vyko į Pietų Korėjoje vykusias pasaulio studentų žaidynes.

„Šiuo metu ilsiuosi po pasirodymo studentų rinktinėje, tačiau po savaitės jau kibsiu į darbus ir pradėsiu individualiai ruoštis sezonui. Su nekantrumu laukiu naujojo sezono pradžios, kai vėl galėsiu žengti į „Žalgirio“ areną“, – sakė E. Ulanovas.

Aktyvi vasara laukia ir K. Vecvagaro bei S. S. Vene, kurie yra įtraukti į Latvijos ir Estijos vyrų rinktinių kandidatų sąrašus. Rugsėjį vyksiančiame Europos čempionate latviai ir estai rungtyniaus vienoje grupėje su Lietuva.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad „Žalgiryje“ karjeras tęs ir kapitonas Paulius Jankūnas, vidurio puolėjas Robertas Javtokas, įžaidėjas Lukas Lekavičius ir į komandą sugrįžtantis Mantas Kalnietis.