2019.08.08 23:51

Europos lygoje lietuvių klubai žaidė lygiosiomis

LRT.lt, ELTA 2019.08.08 23:51

Europos lygos trečiojo atrankos etapo pirmąsias rungtynes ketvirtadienį žaidė ir keturi lietuvių atstovaujami klubai. Įdomu tai, kad visi jie sužaidė lygiosiomis.

Sofijos CSKA (Bulgarija) komanda, kurios vartus gina lietuvis Vytautas Černiauskas, namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Luhansko „Zoria“ (Ukraina) futbolininkais.

Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Evandro (13 min.), o pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino V. Černiauską nuo 11 m žymos nuginklavęs Vladlenas Jurčenka (45+1).

V. Černiauskas žaidė visą susitikimą.

Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Ernestas Šetkus, išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Norrkoping“ (Švedija) ekipą.

51-ąją min. šeimininkams įvartį pelnė Maicas Sema, o 55-ąją min. rezultatą išlygino Edenas Shamiras.

E. Šetkus žaidė visą susitikimą ir atrėmė šešis varžovų smūgius.

Kita Izraelio komanda su lietuviu vartuose taip pat sužaidė lygiosiomis. „Bnei Yehuda“, kurios vartus gina Emilijus Zubas, išvykoje 2:2 sužaidė „Neftci Baku“ iš Azerbaidžano.

Dar pirmajame kėlinyje svečiai pirmavo 2:0, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo sušvelnintas, o jau per pridėtą antro kėlinio laiką šeimininkai rezultatą išlygino, o lietuvis buvo nubaustas ir geltona kortele.

Tuo tarpu Arvydo Novikovo Varšuvos „Legia“ namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Atromitos“ vienuolike iš Graikijos.