Naujienų srautas

Sportas2019.08.08 14:53

Mike`as Tysonas papasakojo, kaip apeidavo dopingo testus: dirbtiniai organai ir svetimas šlapimas

LRT.lt 2019.08.08 14:53

Legendinis JAV boksininkas Mike`as Tysonas netikėtai prisipažino, kad apgaudinėdavo dopingo kontrolierius. Interviu portalui ESPN davęs amerikietis sakė, jog naudojo savo šeimos narių šlapimą.

Rugpjūčio pradžioje krepšininko D. J. Cooperio dopingo testo rezultatai parodė, jog jis nėščias. Atletas naudojo savo žmonos šlapimą ir už tai buvo nubaustas dviejų metų diskvalifikacija.

Paklaustas apie šią situaciją M. Tysonas teigė, jog praeityje elgėsi panašiai.

„Aš taip pat naudojau žmonos šlapimą, tačiau ji mane įspėjo, kad rezultatai gali parodyti nėštumą. Tada sugalvojau, jog geriau yra naudoti vaikų šlapimą“, - pasakojo buvęs boksininkas.

Amerikietis šiai aferai įvykdyti naudojo dirbtinį penį. Jį pripildydavo šeimos nario šlapimu, kad galėtų testo metu užpildyti buteliuką. Žinoma, jei atidžiai stebėtų, kontrolierius galėtų pamatyti apgaulę, tačiau, anot M. Tysono, jie to nedaro.

„Dauguma vyrų nesijaus patogiai, jei parodysi jiems savo lytinį organą. Taigi, kai aš išsitraukdavau savąjį, kontrolierius nusisukdavo. Tada galėdavau tai daryti vienas“, - juokdamasis kalbėjo atletas.

Apie tokią strategiją apeiti dopingo testus dar gegužės mėnesį prabilo ir buvęs NBA krepšininkas Lamaras Odomas.

„Pradėjau „Google“ paieškoje ieškoti „dirbtinis penio galas“ ir radau įvairių būdų, kaip apgauti dopingo kontrolierius. Užsisakiau didelį juodą penį, kurį man pristatė jau kitą dieną.

Kai dopingo kontrolierius atvyko pas mane į namus, aš jau buvau pasiruošęs. Mano treneris, kuris nevartojo narkotikų, įpylė savo šlapimo į tą dirbtinį penį. Kontrolierius stovėjo vos už kelių metrų nuo manęs, bet nieko neįtarė. Aš sėkmingai perėjau patikrinimą ir žaidžiau olimpiadoje“, – komišką istoriją papasakojo L. Odomas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi