2019.08.08 06:46

Lengvai atranką įveikę Rapšys ir Šidlauskas kovos dėl medalių Kinijoje

LRT.lt2019.08.08 06:46

Ketvirtadienį Andrius Šidlauskas ir Danas Rapšys startavo Kinijoje vykstančiame FINA pasaulio taurės antrajame etape. Abu lietuviai lengvai pateko į savo rungčių finalus ir jau ketvirtadienio popietę kovos dėl medalių.

A. Šidlauskas dalyvavo 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje ir distanciją įveikė per 1 min. 0,29 sek.

Ketvirtą vietą užėmęs lietuvis tik 0,002 sek. atsiliko nuo amerikiečio Andrew Wilsono. Priekyje pastarojo – du Kinijos plaukikai: Haiyangas Qinas (1 mi. 0,10 sek.) ir Zibei Yanas (1 min. 0,25 sek.)

D. Rapšys, savo ruožtu, vargo 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje neturėjo.

Panevėžietis triumfavo rungtyje ir užfiksavo 3 min. 54,74 sek. laiką.

Antras buvo kinas Xinjie Ji (3min. 56,33 sek.), o trečias – amerikietis Brennanas Gravley (3 min. 58,69 sek.)

D. Rapšys jau iškovojo aukso medalį šioje rungtyje pirmajame FINA pasaulio taurės etape, Japonijoje. Tada mūsų tautietis 400 m nuplaukė per 3 min. 45,57 sek. ir užfiksavo varžybų rekordą. Jis laikomas favoritu pakartoti šį pasiekimą ir Kinijoje.

A. Šidlauskas, savo ruožtu, 100 m plaukimo krūtine rungtį Japonijoje įveikė per 1 min. 0,07 sek. ir liko šeštas finale. Už jo buvo šįkart varžybose nedavyvavęs Giedrius Titenis