Sportas

2019.08.06 22:27

Vienas iš atsisakiusių atstovauti JAV rinktinei: kam būti galimai pralaiminčios komandos veidu?

LRT.lt2019.08.06 22:27

Dalyvauti pasaulio krepšinio čempionate atsisakė net 30 į JAV rinktinės stovyklą pakviesti krepšininkai. Vienas iš jų – Portlando „Trail Blazers“ gynėjas C. J. McCollumas kalbėdamas su ESPN žurnalistu Adrianu Wojnarowski paaiškino savo požiūrį, kodėl atletai atsisako vilkėti JAV marškinėlius Kinijoje.

„Manau, kad krepšininkai gavo kvietimą ir pagalvojo: „kam man rungtyniauti Pasaulio taurėje ir galbūt tapti pralaiminčios komandos veidu?“

Kiti galėjo tikėtis didesnio krūvio. Jei visi žaistume, būtume aikštėje po 20–25 minutes, lengvai laimėtume ir keliautume toliau. Daugybei mūsų atsisakius, tavo minutės gali išaugti. Taip visa vasara pasikeičia, o kovo mėnesį tai gali atsiliepti kritusia forma.

Sausį, prieš „Visų žvaigždžių“ savaitgalį, jau darosi sunku žaisti. Kovą ir balandį visi ima lūžti, prasideda traumos. Papildomos mylios, lakstomo aikštėje, ir papildomos vasaros darbo valandos.

Aš esu tarp daugiausiai aikštėje judančių NBA žaidėjų kiekvieną sezoną. Nenoriu papildomai bėgioti Kinijoje ir po to turėti bėdų sezono metu. Turint laisvą vasarą galiu sportuoti savo režimu ir pailsėti, kada jaučiu, kad to reikia“, – pasakojo C. J. McCollumas.

Krepšininkas praėjusį sezoną ilgai turėjo žaisti krepšinį – jo atstovaujami Portlando „Trail Blazers“ pasiekė Vakarų konferencijos finalą, todėl gynėjas rungtyniavo beveik iki birželio mėnesio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt