Sportas

2019.08.06 15:45

Londono barjerinio bėgimo olimpinė čempionė dėl traumų baigia karjerą

LRT.lt2019.08.06 15:45

Apie karjeros pabaigą paskelbė Australijos lengvosios atletikos žvaigždė, Londono olimpinių žaidynių 100 m barjerinio bėgimo čempionė Sally Pearson, praneša BBC.

Likus kiek mažiau nei dviem mėnesiams iki pasaulio lengvosios atletikos čempionato Dohoje 32 metų sportininkė nusprendė trauktis. Ją pastaruoju metu kamavo daug traumų – per pastaruosius metus jų patyrė net šešias.

Kaip rašo BBC, sportininkė abejoja, kad jos kūnas gali atlaikyti dar 12 mėnesių intensyvaus profesionalaus sporto, ko reikia norint dalyvauti olimpinėse žaidynėse Tokijuje kitais metais.

„Didžiuojuosi savo karjera ir pasiekimais, tikiuosi, kad įkvėpiau naujos kartos atletus imtis sporto“, – savo „Instagram“ paskyroje rašo S. Pearson.

Per savo ilgą karjerą australė laimėjo daug trofėjų, bet svarbiausi jų – sidabras Pekino ir auksas Londono olimpinėse žaidynėse. S. Pearson taip pat laimėjo auksą 2011 ir 2017 m. pasaulio čempionatuose, o 2013-ųjų pirmenybėse iškovojo sidabrą.

Dėl plyšusios pakinklinės sausgyslės A. Pearson negalėjo dalyvauti 2016 m. Rio olimpinėse žaidynėse.

„Priėjau tašką, kai suprantu, jog mano kūnas nesusitvarkys su intensyvumu ir reikalavimais, reikalingais treniruojantis tam, kad būčiau geriausios formos. Be jos aš nesugebėsiu laimėti pasaulio čempionato ir olimpinių žaidynių. Visada didžiavausi, kad stodama prie starto linijos, esu pasirengusi laimėti. Dabar to padaryti jau nebegaliu“, – sakė A. Pearson.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt