2015.09.08 13:45

15-ąjį „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjo vokietis A. Greipelis, R. Navardauskas finišavo šeštas

ELTA, Edmundas Jakilaitis2015.09.08 13:45

102-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 14-ajame etape sekmadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Cannondale-Garmin“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė šeštąją vietą.

Nugalėjo vokietis Andre Greipelis („Lotto Soudal“). Jis 183 km nuvažiavo per 3 val. 56 min. 35 sek. Kartu su nugalėtoju finišavo 63 dviratininkų grupė.

Antrąją vietą užėmė vokietis Johnas Degenkolbas („Giant-Alpecin“), trečiąją – norvegas Alexanderis Kristoffas („Katiuša“).

Lenktynių lyderiu išliko britas Christopheri Froomeas („Sky“). Jis 15-ajame etape finišavo 23-ias.

Antrąją vietą užima kolumbietis Nairo Quintana („Movistar“, +3.10), trečiąją – amerikietis Tejay van Garderenas („BMC Racing“, +3.32).

Ketvirtą kartą „Tour de France“ lenktynėse dalyvaujantis R. Navardauskas (+2:25.20) iš 157-osios vietos pakilo į 149-ąją.

Iš viso klasifikuotas 171 dviratininkas.

Lenktynės, kurias sudaro 21 etapas, baigsis liepos 26 dieną Paryžiuje.