Naujienų srautas

Sportas2019.08.05 11:41

Europos čempionate varžysis penki Lietuvos penkiakovininkai

LRT.lt 2019.08.05 11:41

Rugpjūčio 6-11 dienomis Bate (Anglija) vyks 2019 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas, kuriame bus kovojama ir dėl olimpinių kelialapių, rašo pentathlon.lt.

Į Angliją keliaus penki Lietuvos sportininkai. Jau antradienį į kovą stos Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada, dalyvausiantys mišrių estafečių varžybose.

Rugpjūčio 8-ąją prasidės asmeninės atrankos varžybos. Moterų kovose dalyvaus Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, G. Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė, o vyrų – Justinas Kinderis ir D. Vaivada.

Rugpjūčio 10-ąją vyks vyrų varžybų finalas, o rugpjūčio 11-ąją - moterų.

Europos čempionate šiemet vyks ir olimpinių kelialapių dalybos. Juos pelnys po 8 geriausius moterų ir vyrų varžybų dalyvius.

Pirmieji teisę dalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse užsitikrino Pasaulio taurės varžybų nugalėtojai L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir britas Josephas Choongas. Jei Bate jie pateks tarp 8 geriausiųjų, kelialapiai atiteks devintųjų vietų laimėtojams.

Europos čempionato kovas bus galima stebėti tiesiogiai portale LRT.lt. Tradiciškai, transliacijos pradžioje bus apžvelgiami fechtavimosi, plaukimo ir jojimo rezultatai, o bėgimo ir šaudymo rungtis bus transliuojama tiesiogiai.

Transliacijų tvarkaraštis:

Rugpjūčio 6 diena (antradienis):
18.30 val. – mišrios estafetės (dalyvauja Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada).

Rugpjūčio 10 diena (šeštadienis):
19 val. – vyrų finalas (gali dalyvauti Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada).

Rugpjūčio 11 diena (sekmadienis):
19 val. – moterų finalas (gali dalyvauti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi