Sportas

2019.08.04 22:47

Po pergalės Kuzminskas labiausiai pasigedo kokybės – per daug klaidų ir per mažai koncentracijos

Paulius Cubera2019.08.04 22:47

Po pirmosios Lietuvos krepšinio rinktinės pergalės pasirengimo FIBA Pasaulio taurei etape Mindaugas Kuzminskas, paklaustas, apie didžiausius iki šiol išryškėjusius trūkumus, dūrė pirštu į klaidas ir koncentracijos trūkumą. Taip pat Kuzia pasidžiaugė prie rinktinės prisijungusiais paskutiniais kandidatais.

„Pagaliau galime treniruotis visa jėga, treniruotės dabar bus daug kokybiškesnės ir galėsime akcentuoti tai, ką norėsime akcentuoti ateityje. Apskritai, geras jausmas sužaisti rungtynes Lietuvoje – visi to pasiilgo, manau, tiek žiūrovai, tiek mes. Džiugu dėl pergalės.

Kokie iššūkiai? Visų pirma – klaidų skaičius. Negalime tiek klysti elementariose situacijose. Su visa pagarba Suomijos rinktinei, turime žaisti daug kokybiškiau. Taip pat reikia geriau išpildyti tai, ką sugalvojame. Negalime po minutės pertraukėlės išeiti ir neatlikti, ką tarėmės. Tai kokybės, koncentracijos klaidos“, – sakė M. Kuzminskas.

Prie rinktinės prisijungė ir abu NBA lietuviai, o aikštėje pirmą kartą su žalia apranga pasirodęs Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias žaidėjas. M. Kuzminskas gyrė savo buvusį komandos draugą.

„Manau, kad ne tik mes vienas kitą jaučiame, bet jis jaučią visą komandą. Jis turi daug tokių dalykų, kurių neišdirbsi – jie įgimti. Tai aikštės matymas, krepšinio suvokimas. Matėte, kaip jam pirmoje pusėje nesisekė įmesti pačiam, jį dvigubino, trigubino, bet jis rado kitus žaidėjus. Tokio žaidėjo norėtų kiekviena komanda“, – kalbėjo M. Kuzminskas.

Puolėjas buvo vienas penkių, kurie pradėjo trečiąjį ketvirtį, kai lietuviai galutinai nutolo nuo suomių: „Visi norėtume, kad ne tik trečias kėlinys būtų toks, o visos rungtynės – kad nuo pirmų minučių varžovams parodytume, kas čia šeimininkai.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt