2019.08.04 19:13

Pirmąjį naujo sezono trofėjų iškovojo Liverpulio klubą po baudinių įveikusi „Manchester City“ ekipa

LRT.lt2019.08.04 19:13

Sekmadienį „Liverpool“ ir „Manchester City“ kovojo dėl pirmojo naujojo sezono trofėjaus – „Community Shield“ taurės. 90 minučių baigėsi 1:1 lygiosiomis, tačiau po 11 metrų baudinių serijos triumfavo pastarieji.

Pirmąjį susitikimo įvartį 12-ąją minutę pelnė britas Raheemas Sterlingas. Kyle`as Walkeris nuostabiau pakėlė kamuolį dešiniojo krašto link, po to sekė eilė perdavimų, po kurių kamuolys jau surado britų krašto puolėją, nukreipusį jį į vartus.

Išlyginamojo įvarčio Liverpulio ekipos gerbėjai laukė iki 77-osios minutės. Po laisvo smūgio kamuolys varžovų baudos aikštelėje surado Virgilą Van Dijką, kuris pakėlė kamuolį link vartų. Ten Joeliui Matipui teliko tinkamai užkišti galvą ir išlyginti rezultatą.

Nugalėtojai nepaaiškėjo per 90 minučių, todėl teko mušti 11 metrų baudinius.

Jau antrąjį „Liverpool“ baudinį pramušęs Georginio Wijnaldumas pastatė savo komandą į nepatogią padėtį.

„Manchester City“ tokių klaidų nepadarė ir po penktojo tikslaus smūgio, kurį realizavo Gabrielis Jesusas, iškovojo Anglijos Supertaurę.