2019.08.03 23:23

Jadono Sancho šou leido „Borussia“ nukauti „Bayern“ ir laimėti Vokietijos Supertaurę

LRT.lt2019.08.03 23:23

Šeštadienį Vokietijos futbolo grandai žaidė dėl šalies Supertaurės. Dortmundo „Borussia“ atstovai po nuostabaus talentingojo brito Jadono Sancho pasirodymo 2:0 (0:0) nukovė Miuncheno „Bayern“ vienuolikę.

Pirmoje mačo dalyje įvarčių nebuvo, tačiau vos 3 minutės po antrojo kėlinio starto „Borussia“ atidarė savo sąskaitą.

J. Sancho bėgdamas dešiniuoju kraštu apsivarė du varžovus, atsidūrė net keturių besiginančių futbolininkų apsuptyje, tačiau vis tiek sugebėjo paridenti kamuolį link vidurinės zonos prie baudos aikštelės, kur kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė Paco Alcaceras.

Dortmundo futbolininkai pranašumą padvigubino 69-ąją minutę. Pirmąjį įvartį sukūręs britas pats kontratakos metu perbėgo didžiąją dalį aikštės ir tiksliu smūgiu kamuolį pasiuntė vartus gynusiam Manueliui Neueriui tarp kojų ir į jų tinklelį.

Tai pirmasis sezono Vokietijos futbolo trofėjus. Praėjusių metų čempionai – šeštadienį taurę varžovams atidavę „Bayern“ atstovai.